Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog, ha nem szeretn...

Normális dolog, ha nem szeretnék sokáig élni?

Figyelt kérdés
Nekem elég lenne 40 év... Nem akarom megtapasztalni a megöregedést, a betegségeket, úgy érzem, 40 felett az embernek már minden szempontból annyi... Családot sem szeretnék. 24L
2016. márc. 19. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Vannak akik még 50/60-on is topon tartják magukat. Bár az már biztos nem könnyű. De lehetséges. :)
2016. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan gondolkodom én is,annyi,hogy nekem olyan 55-60 a felső határ,amit meg szeretnék élni. :)

Most elképzelni sem tudom,hogy 60 fölött milyen életem lenne,de egy pszichológus barátom azt mondta erre,hogy lehet öregkoromban teljesen más dolgok fognak boldoggá tenni,amit most még nem is gondolnék.

Ebben mondjuk tényleg van valami.

Ja és család témában nem értek egyet,én mindenképp szeretnék :

21/F

2016. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Ilyen felfogással nem is szabad tovább élned.

Azért megsúgom, hogy van 70 feletti rokonom, aki makk egészséges, persze ehhez nélkülözhetetlen az egészséges táplálkozás és a rendszeres mozgás, sport. Ha te csak hamburgert és csipszet zabálva a számítógép előtt akarsz élni, akkor tényleg szenvedés lenne az időskor.

2016. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nagyon bután gondolkodsz, nincs vége az életnek a fiatalsággal, onnan egy új élet, új célok kezdődnek, itt van a kfc csávó 60 évesen kezdte kiépíteni ezt az étteremláncot, és gondolhatod hogy jól élt, tartotta magát. Én akkor majd távoli céljaimat valósítom meg, unokák, tengerpart. Én azt is várom, mint életm minden szakaszát.
2016. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Céltalan az életed. Keress célokat. Nincs semmi célod? A maradék 16 évet hogy szeretnéd eltölteni? Cél nélkül elég gyötrelmes lesz...
2016. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Igazad van:) Áruld már el, voltál már 40 éves? Már hogy tudod, 40 után nincs élet:)))))) 40-50 éves koromba volt a legtöbb 18-25 év közötti barátnőm:)

Figyu, eszek mindent, gyerek korom óta cigizek /10 éve, napi 4 dobozzal/, kaffézok, piálok és így majd 60 évesen is csak jogsi végett járok dokihoz:)

2016. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
na azért az utolsó is elég végletes.. és költséges. :)
2016. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Na mire fel ez a következtetés ? kiégtél ? eddig ment a duhajkodás,agyon sminkelés belesz.rok dolgokba "éljünk a mának elv, most meg belegondoltál hogy fogsz kinézni 40 évesen ?. ez menekülés, nézz szembe a dolgokkal, legegyszerübb feladni. Nem sirni kell, hanem tenni ellene, most még tudsz változtatni. 16 év alatt sok mindent le lehet tenni, ha rajta van az ember céltudatosan.
2016. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Az időskor is lehet nagyon szép!

Gondolj az unokákra, bár ha nem szeretnél gyereket, akkor ne.

2016. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy fizikailag már nem top 40 felett (bár embere válogatja), de szellemileg egészen más szint, más élmény, más tapasztalat.

Én nem hagynám ki szívesen.

2016. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!