Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog, ha nem szeretn...

Normális dolog, ha nem szeretnék sokáig élni?

Figyelt kérdés
Nekem elég lenne 40 év... Nem akarom megtapasztalni a megöregedést, a betegségeket, úgy érzem, 40 felett az embernek már minden szempontból annyi... Családot sem szeretnék. 24L
2016. márc. 19. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

Nem akarlak megbántani, de 25-35 éves korig a legnagyobb az ember teherbírása. Mind fizikálisan, mind szellemileg. Amit most elvetsz, 40 évesen azt fogod aratni. De az ember is akkorra érik be, nem hiba mondják a nőkre, hogy érett 40-es... és a gyümlcs is ugyebár akkor a legjobb, ha érett.


40 évesen az ember még elég erős ahhoz, hogy élvezni is tudja az életét. És igaz, amit vki fentebb írt: minden életszakaszban más tesz boldoggá: pl. a férfiaknak 60 év alatt, és felett is a p-betűs lyuk okoz őrőmet, csak 60 alatt a p?:a, felette meg a pince.

Na, fel a fejjel...

2016. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Normális. Én meg sem akartam volna születni, ha tudtam volna mi vàr ràm.
2016. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Normális. Én sem szeretnék sokáig élni. Max 50 év :D
2016. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Áh, szerintem nem korfüggő, hogy mikor annyi valakinek. Szétnézve sok fiatalnak már tizenévesen annyi, bár a látszat is csal. Bud Spencer pedig azt mondja, hogy ő harminc, csak nyolcvannak maszkírozták.

Egyik dédapám állítólag azt mondta a halálos ágyán: "rövid ideig éltem, de jól éltem" - ötven valahány évig élt. Én is fontosabbnak gondolom a minőséget a mennyiségnél.

Ha neked 40, legyen 40, csak jól; kérdés, hogy mit csinálsz akkor, azért Domján Edit sorsára mégsem kellene jutni. Inkább ne számold az éveket, az csak a tested kora.

2016. márc. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én sem szeretném megélni a 60+-os kort nagyon nem. 50 év untig elég ebből a szaharból amit életnek hívnak-32f
2019. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fura ez a téma mert van aki azt mondja 90 évesen amikor tudja hogy nem sok van neki hátra hogy de jó lenne még 30 évet élni,és nyílván azért mondja mert boldog élete volt,én jelenleg 20 éves vagyok és ilyen 70-75 éves koromig szeretnék élni,dolgozni nagyon max 60 éves koromig akarok,a jelen pillanatban a nyugdíj semmi,ezért akarok félre tenni annyi pénzt hogy ne kelljen egészéletemben dolgozni mert annak semmi értelme nem lenne
2021. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!