Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ennyire "igénye...

Csak én vagyok ennyire "igényes"? Vagy ez már beteges?

Figyelt kérdés
Herótom van attól,hogy ha bemegyek egy könyvesboltba és venni akarok valamiféle könyvet,akkor az gyűrött! Pl alul a sarka,vagy alul egy kis csíkban fel van gyűrődve. És folyton ilyen könyvekkel találkozok,és meg se szoktam ilyenkor venni. Ha nincs több raktáron és az összes ilyen/ hasonló amiből venni akarok,akkor rendelek általában. De az is lutri,hogy az is olyan lesz. Egyszerűen számomra ez igénytelenség ha már azelőtt "hibás" mielőtt kihozom a boltból. Van valaki más is így ?
2016. márc. 19. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanígy vagyok ezzel, szerintem nem beteges. Elvárhatom, hogy ne legyen "hibás" a könyv mikor megvásárolom.
2016. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Könyvesboltban nem beteges, könyvtárban viszont igen.
2016. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez azért tűnik betegesnek, mert a könyvesboltokban nem gyűröttek a könyvek, szóval ha te mindig ezzel a jelenséggel találkozol, akkor a te készülékedben van a hiba.
2016. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Könyvesboltról van szó csak.

Vagy a hazai kiadók szállítják le így,vagy az eladók csapják a polcra vagy a többi vásárlótól sérül meg. Mindenesetre sok ilyen könyv van a polcokon és szerintem eladni sem szabadna.

2016. márc. 19. 19:43
 5/10 A kérdező kommentje:

3


Nem egy tanyasi könyvesboltról van szó hanem az ország egyik legnagyobb bolthálózat üzletéről.

2016. márc. 19. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha veszek egy könyvet, én is megnézem, hogy milyen az állapota. Általában a felsőket nézegeti mindenki, ezért alatta lévőt választok.

Viszont, több százszor voltam már könyvesboltban, fővárosiban és "tanyasiban" egyaránt, de kb. 5-ször találkoztam ezzel a jelenséggel. Szóval, valószínűleg tényleg betegesen állsz a dologhoz és jó állapotú könyveknél is beképzeled a dolgot.

2016. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
nem beteges, de elofordul. nem vagy koteles megvenni a serult darabot.
2016. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MZ.per.X ***** válasza:

Igazából a beteges az, hogy képes vagy ezen 2 percnél tovább kattogni, és még egy kérdést is kiírsz róla.


Normális ember megnézi, ha gyűrött, akkor levesz egy másikat, vagy kér egyet, nem kell ezt túlidegeskedni.

2016. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Láttál volna engem akkor, amikor ajándékba vettem könyvet :D Magamnak megnézem, hogy mit veszek, de nem teszem vissza egy alig észrevehető hiba miatt, sőt, még netről is rendeltem már könyvet, habár volt, hogy nem a gyűrődés volt az egyetlen hibája a könyvnek, amit kaptam.
2016. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont ma esett meg velem,hogy egy nyelvkönyvből kettő darab volt aztán mondtam,hogy hozassanak egy másikat mert mind a kettő úgynézett ki,hogy azért én pénzt nem adok. Kiváncsi leszek hogy néz majd az ki amit hozattam.
2016. márc. 19. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!