Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne, ha nem szolitanatok le?

Mi lenne, ha nem szolitanatok le?

Figyelt kérdés

...legalabb akkor nem, amikor fules van a fulemben.


Olyan unalmas mar, hogy akarhanyszor utazom, es vagy japant tanulok vagy egeret viszek haza a kigyomnak, nektek muszaj leszolitanotok ezek miatt. Nincs ram irva, de eppen kikapcsolodni probalok a vonaton vagy belemerulni a tananyagba, nem vagyok kivancsi az unalomig ismetelt idiota kerdeseitekre napi szinten. Pl "Nem sajnalod odaadni az egeret a kigyonak?" meg "Huu, de nehez lehet a japan!".


Ha fulesen keresztul zenet hallgatok, akkor is megkocogtatjatok a vallam. Volt, hogy direkt nem hallottam meg a kerdest, de akkor elismetelte a pasi hatodszorra is ugyanazt.


Mit kezdhetnek hat veletek, ti kivancsi, unatkozo emberek a vonaton? Irjak egy cetlit a kigyoval meg a japannal kapcsolatban felmerulo gyakori kerdesekrol es valaszokrol, aztan nyomjam a kezetekbe?


23L


2016. márc. 20. 02:39
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
56%
Nehéz a japán? 😄
2016. márc. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Monnyuk ha az egeret nem vörös alapon sárga pettyes, "Kígyóeleség" feliratú ládába vinnéd, a japán nyelvkönyvedet nem úgy tartanád, hogy 20 méterről látszódjon, hogy "ez ám JAPÁN nyelvkönyv!", kevesebben szólítanának le, és hogy ez neked milyen rosszul esne!😜
2016. márc. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Mar megint egy menstruáló nő!
2016. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szólítottalak le soha.


Ilyen emberrel akkor sem beszélgetnék, ha ő kezdeményezné. (És nem a japán meg a kígyó miatt, hanem mert hisztizve nekiesel idegeneknek, számon kérően, egy teljesen felesleges kérdéssel. Olyan vagy, mint egy toporzékoló kétéves. :D)

2016. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha te kényed-kedved szerint foga tartasz ártatlan lényeket, mi lenne, ha nem problémáznál a vele járó semmiségeken?
2016. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
szegény kígyót mit utaztatod állandóan?
2016. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Miért van az, hogy minden japánt tanuló lány érzékeny hópehely, akihez hozzá se lehet szólni, és nincs konfliktuskezelő képessége? Kevesebb animét kislány, hidd el, van élet a vinnyogáson túl is.
2016. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igenid problemazom a sok bunko paraszton, aki meg a fulest is kiveteti a fulembol, hogy feltegye nekem a nagyon eredetinek hitt kerdeseit. :D ha mas eredmenye nincs is a kerdesem kiirasanak, legalabb akik elolvassak, mar tudnak egy dolgot: ha latsz egy zenet hallgato fiatal lanyt japan konyvvel vagy 5 db egerrel a kezeben, HAGYD BEKEN! Amit kerdezni keszulsz, naponta hallja! :'D Nem akar ismerkedni, mikozben aludni sincs igazan ideje.


Koszonom a figyelmet.

2016. márc. 20. 07:58
 9/22 anonim ***** válasza:

*fogva


Az ember birtokolni akarása épp elég probléma, ami minden esetben a bolygónk kárára megy. Ez a sok kiváncsiskodó unatkozó ember semmiség ehhez képest.

2016. márc. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem nezek animet. Bar mindenki azt hiszi, emiatt jutott eszembe a japan. :D


miert utaztatnam a kigyom? Az eger az, amit csak a lakohelyemtol sok-sok kilometerre lehet beszerezni. Most mar amugy papirzacskoba is beleteszem oket, talan igy nyugodtabbak is.


Emiatt nem szolitasz le? Szerinted ram van irva, hogy unom az egyforma emberek egyforma kerdeseit? En lennek a legboldogabb, ha ez igy volna.


A konyvet meg igy tartom, hogy el tudjam olvasni. Utaztal mar vonaton? Altalaban olyan sokan vagyunk, hogy egymas aurajaban nyomorgunk, arrol meg nem tehetek, hogy a konyvemben egy darab latin betu sincs, a mellettem allo meg kiguvado szemekkel bamulja. Amivel amugy nincs baj, figyelmen kivul tudom hagyni.

2016. márc. 20. 08:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!