Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne, ha nem szolitanatok le?

Mi lenne, ha nem szolitanatok le?

Figyelt kérdés

...legalabb akkor nem, amikor fules van a fulemben.


Olyan unalmas mar, hogy akarhanyszor utazom, es vagy japant tanulok vagy egeret viszek haza a kigyomnak, nektek muszaj leszolitanotok ezek miatt. Nincs ram irva, de eppen kikapcsolodni probalok a vonaton vagy belemerulni a tananyagba, nem vagyok kivancsi az unalomig ismetelt idiota kerdeseitekre napi szinten. Pl "Nem sajnalod odaadni az egeret a kigyonak?" meg "Huu, de nehez lehet a japan!".


Ha fulesen keresztul zenet hallgatok, akkor is megkocogtatjatok a vallam. Volt, hogy direkt nem hallottam meg a kerdest, de akkor elismetelte a pasi hatodszorra is ugyanazt.


Mit kezdhetnek hat veletek, ti kivancsi, unatkozo emberek a vonaton? Irjak egy cetlit a kigyoval meg a japannal kapcsolatban felmerulo gyakori kerdesekrol es valaszokrol, aztan nyomjam a kezetekbe?


23L


2016. márc. 20. 02:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Draga kigyom fogsagban szuletett, es nem volt, aki gondozza. Szerinted mennyi eselye lenne igy a termeszetben? Benned van a hiba. Biztosan te vagy az, aki a gyilkos balnak fogvatartasat is esz nelkul ellenezte, mikozben - egy-ket kiveteltol eltekintve - a fajuk fenntartasara is iranyult a fogvatartasuk. Tudtad, hogy az allatkertek nem csak arra valok, hogy az emberek bamuljak a vadallatokat? Fajfenntartasi celbol szaporitjak is ezeket, es fogsagban altalaban hosszabb ideig is elnek. Gondolom, a szuk latokorod erre mar nem terjed ki.
2016. márc. 20. 08:08
 12/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, a vernyogásodra semmi szükség.


Ha a vonaton nem akarod, hogy hozzád szóljanak, akkor értsd meg: mi meg itt nem szeretnénk, hogy hozzánk szólj.


Ez a kérdés csak nyávogás, semmi értelme.

2016. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Tegyel csomagolopapirt a konyvedre... sok japanul tanulo magyart ismerek, a legtobbjenek feltunesi viszketegsege van. A hajuk extrem festett, meg a cipofuzojuk is neonszinu, aszimmetrikus, es ugy oltoznek, mint egy animefigura.
2016. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Megfer ez a kerdes is a sok alacsony/ocsmany vagyok, emiatt nincs baratnom tipusu nyavogas mellett. ^-^


Es azt gondoltad volna, hogy esetleg azert oltozkodik valaki maskepp, mint a tucatemberek, mert neki az tetszik es kesz? Abban erzi jol magat. Ezt atlagosan oltozkodo/kinezo lanykent is meg tudom erteni.

2016. márc. 20. 08:19
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy milyen kivételek vannak, hanem a gondolkodásmód. Véletlenül csak úgy semmi sem kerül az emberhez. Az állatkertek nem oldanak meg semmit.


A te fejedben elég nagy káosz lehet, ha mást hibáztatsz, amiért leszólít a kiváncsisága miatt.

2016. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Kit kellene meg hibaztatnom, amiert random ember leszolit es ugyanazt hajtogatja, mint a tobbiek papagaj modjara?
2016. márc. 20. 08:25
 17/22 anonim ***** válasza:
Màs làny örülne ha a fiúk leszólítanàk.
2016. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolóval értek egyet. Nem hiszem el hogy ha valaki nem hivalkodóan viselkedik akkor ötszázan leszólítják és emiatt hisztizni kellene. Nekem a túljátszás jön le ebből az egész szövegelésből.
2016. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Pedig nyugodtan képzeljetek el egy visszahúzódó, minden paraméterében átlagos kinézetű lányt, aki leginkább elbújni próbál valamelyik sarokban, ahol nem veszik észre. Mi lenne a logika abban, hogy ha kihívóan viselkednék, és emiatt zavarna, hogy leszólítanak? Különben meg talán félreérthető, amit írtam. Van, aki a gyerekét cipeli oda hozzám, hogy "nézd, kisfiam, egérke!". :'D


Az én önbizalmamhoz nem szükséges, hogy random emberek szólítsanak le az utcán ismerkedés céljából. Megvan mindenem, ami kell, ilyen szempontból is. :P Persze tudom, Gyakorin ez nem jellemző.


Inkább az a zavaró, most, hogy végiggondolom, hogy mennyire nincs semmi kreativitásotok. Miért kellene, hogy bárkivel kedélyesen elcsevegjek minden nap hajszálpontosan ugyanazokról a kérdésekről? Én mondjuk tuti nem leszek olyan öreg nénike majd, aki mellé az ember (ÉN) nem mer leülni, mert látja rajta, hogy mindjárt elkezdi sorolni a betegségeit és hogy milyen gyógyszert szed rá meg mennyi volt a vérnyomása reggel stb.

2016. márc. 20. 09:37
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, hanem hiszti, amire senki nem kíváncsi, és amire válaszolni sem lehet érdemben. Az egeret meg a dobozt tedd be egy szatyorba, probléma megoldva. A japán miatt meg nem fognak tömegesen kérdezgetni, ha meg igen, örülj neki, hogy mást is érdekel, és segíts nekik ahelyett, hogy a snowflake szindrómádat simogatod egy totál nem arra való oldalon.
2016. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!