Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne, ha nem szolitanatok le?

Mi lenne, ha nem szolitanatok le?

Figyelt kérdés

...legalabb akkor nem, amikor fules van a fulemben.


Olyan unalmas mar, hogy akarhanyszor utazom, es vagy japant tanulok vagy egeret viszek haza a kigyomnak, nektek muszaj leszolitanotok ezek miatt. Nincs ram irva, de eppen kikapcsolodni probalok a vonaton vagy belemerulni a tananyagba, nem vagyok kivancsi az unalomig ismetelt idiota kerdeseitekre napi szinten. Pl "Nem sajnalod odaadni az egeret a kigyonak?" meg "Huu, de nehez lehet a japan!".


Ha fulesen keresztul zenet hallgatok, akkor is megkocogtatjatok a vallam. Volt, hogy direkt nem hallottam meg a kerdest, de akkor elismetelte a pasi hatodszorra is ugyanazt.


Mit kezdhetnek hat veletek, ti kivancsi, unatkozo emberek a vonaton? Irjak egy cetlit a kigyoval meg a japannal kapcsolatban felmerulo gyakori kerdesekrol es valaszokrol, aztan nyomjam a kezetekbe?


23L


2016. márc. 20. 02:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Màs làny örülne ha a fiúk leszólítanàk."


Ne hidd ezt. Irritál.


Nem értem, kérdező, hogy idegenek hogy lehetnek ennyire pofátlanok, de ha többször is megtörtént és igazán zavar, akkor tényleg az a megoldás, hogy borítót teszel a könyvedre. Ezek szerint te nem, de rengeteg olyan ember van, akik ezzel direkt ki akarnak tűnni a tömegből, és a hobbijuk az, ha az "átlagemberekre" forgassák a szemüket.

2016. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát, az emberek ilyenek, ha valami egzotikusat vagy aranyosat látnak, odamennek. Próbáld az egereidet valami szatyorban tartani, a könyvet meg becsomagolva vagy e-book formátumban. Esetleg játszd el, hogy nem tudsz magyarul és akkor ezzel le is van tudva a dolog. Vagy amikor odaviszik a gyereket, hogy nézd, egérke, akkor mosolyogva közöld, hogy kígyóeledel lesz :D


Egyébként megértelek, én arabul tanultam buszon egy időben és minden hülyeséget kérdeztek, a kedvencem az volt, aki azt hitte, hogy tündéül tanulok...

2016. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!