Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó példa ez a fiataloknak,...

Jó példa ez a fiataloknak, hogy olyan emberek lesznek celebek, mint Vajna Tímea, Sarka Kata, Rogán Cecilia?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy jól néznek ki és, hogy egy befolyásos és gazdag emberhez mentek feleségül semmit nem tudnak felmutatni. Ezzel még önmagában nem is lenne gond, mert emellett lehetnek jó emberekek, jó anyák és feleségek. De ők csak azzal, hogy férjhez mentek lettek sztárok azt mutatva a fiatal lányoknak, hogy a boldoguláshoz elég ha jól kirakod a melled majd hozzámész egy gazdag palihoz. Pont a mai világban, ahol a férfi és női egyenlőségre mennyit adnak nem visszás ez egy kicsit? Mintha visszafeljődne a világ...

2016. márc. 20. 19:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, kik ezek, de általánosságban aki mindenféle suttyó celebeket választ példaképül, az akkor sem lenne különb, ha nem lennének celebek.
2016. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem jó példa nekik. A szülők, tanárok stb. felelőssége megnevelni a kölyköket. Kötelességük (lenne) példát mutatni ,és olyan hírességek munkáit a kezükbe adni, akik kő kemény munkával letettek már valamit az asztalra. Ezáltal a gyerek, ha van egy csöpp esze, el fogja tudni dönteni, hogy kire szabad felnézni és kire nem. Egyébként meg nem kötelező otthon tévét tartani.
2016. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sokszor nem a TV, hanem az internet és a bulvárlapok kapják fel ezeket az embereket :(
2016. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És mit tudsz tenni ellene?
2016. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A hulladékok nagyon kelendőek a hulladékok között.. Kíváncsi vagyok egy egy celeb hány tizenéves rtrdlt pncit kap meg egy nap. A tanárokat pedig felakasztgatnám szépen a villanyoszlopokra !
2018. jan. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
Én is ezt gondolom, aki 14 éves, nem hülye. Nekem már 6 évesen feltűnt, hogy attól, hogy a bartnőm britney-t hallgat, attól még az gagyi. Nem ezen múlik.
2018. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!