Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt ennyi nőgyűlölő?

Miért van itt ennyi nőgyűlölő?

Figyelt kérdés
Rengeteg nőgyülölő kérdést láttam már, férfigyűlölőt meg elvétve...
2016. márc. 21. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs itt több mint máshol...
2016. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
mert talán egyre több a feminista
2016. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Mert akinek nincs ilyen problémája az itt nem fejezi ki, tehát csak a mérleg egyik oldala látszik.

Amúgy te miért nem a tudományok kategóriában nézelődsz, ahol nincs nőgyűlölet? megmondom: Mert nőgyűlölőket keresel.

És aki keres, az talál. Bizony...

2016. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

feminizmus Ugyan, mire fel.. ? :D most azért mert nagyon megviselő, meg jaj de fáj h 2 kis apró dolgot bele kéne vinni mondjuk a család fent tartásba nőként:D

Hát ha nekem annyi szabadságom lenne mint egy mai nőnek, meg sem szólalnék. és akkor még ezt hova fokozzuk tovább..Nem értem mi a céljuk egyeseknek ezzel, mit akarnak elérni.

végig mész egy forgalmas utcán szinte minden épület bolt kirakatában ott a nagy női reklámplakát, vagy ruházat, divat, vagy telefon, tv, kocsi szinte úgy 80%ban nőt látni plakáton, és hiába férfias egy dolog, még akkor is a nő van kiemelve. De még a média is rájátszik. Ezért van annyi nő gyülölő mert manapság már minden a Nőről szól, nekik szabad, férfinak ugyanazt nem. Mindenben szinte a nőt erősitik. Szinte minden kapcsolat már csak arról szól hogy a Nő hogy érez, a Nő mit szeretne, mit adjunk egy nő igényeinek elvárásainak megfelelve hogy ne vágja be a durcát és ne sajnálja le magát.

Férfiként alacsony vagyok, van egy kis archibám, vagy mondjuk szemüveges vagyok, mi van akkor ? még beléd is rúgnak, el ásnának jó mélyre, De nőként ha ugyan ez van, jaj ügyet se rá aranyos, mindenkinek vannak hibái:)".

Nők hangoztatják hogy nekik biztonság kell meg olyan férfi aki ad magára, erős, határozott, és rossz fiú is.

És tessék, sok férfi csak ezért tölt félnapokat a kondiba meg boxol, meg ki tetkózza magát hogy ennek az elvárásnak eleget tegyen, de most meg már azzal jönnek a kedves hölgyek hogy Nekik nem kell ilyen kigyúrt izom, meg h nekik túl bunkóak..

Mint ahogy az a kijelentés is, hogy Nincs normális pasi.. meg hogy nekik a normális értelmes kell. Igen ám, csak lehet van a facebook listáján 50 normális értelmes képességü. Arra meg azt mondják Unalmas-átlagos, friendzona.

És aki igy gyülöli nőként a férfit.. az szerintem még egy aranyból öntött kastélynak sem tudna örülni.

Nem vagyok nő gyülölő csak már néha sok az amit látni lehet..

2016. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és akkor "mutogatnak h akinek nincs barátnője az biztos meleg.
2016. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden szavaddal egyetértve hozzátenném, hogy mindenféle szűrővizsgálat, kezelés és megelőző injekció ingyenes a nőknek, míg a férfiak nyugodtan dögöljenek csak meg.
2016. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok :D :D :D :D
2016. márc. 21. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Én egyáltalán nem gyűlölöm a nőket. Csak a feministákat. De őket nagyon.
2016. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Én nem gyűlölöm a nőket, kicsit inkább irigylem is. Leírom szerintem miben jobb nekik:

- Sokkal többféle ruházat közül választhatnak. Beleértve az ellenkező nem ruhatárát is. Ha egy nő férfi ruhába van az "menő", ellenkező esetben (okkal) gáz.

- Frizurák terén is sokkal több lehetőségük van. Ha férfiként megnövesztem a hajam akkor hobo vagyok, míg a csajok ha levágatják akkor csak ilyen a stílusuk. Ha befestem akkor b uzi, míg a csajokon mindez szépen áll és elfogadott.

- Csaj vagy akkor nyugodtan sminkelhetsz, ha férfi vagy és kevésbé szép akkor.... sz*opás....

- Alapvető dolgokban kiemelt helyet kapnak ha szépen mosolyognak. Például ha egy fiú kockul az élettelen gyökér, ha egy csaj akkor az egy "főnyeremény". Minden csajra aki gitáron le tud fogni egy G-t jut egy srác aki profin játszik hallás után. Annak nincs melle, az nem ér annyit.

- Sportok terén ugyanez. Ha egy csaj csinál férfi sportot (például MMA vagy hasonló) az rohadt menő, ha egy fiú gimnasztikázik vagy jógázik az le van b*uzizva, a (balettről ne is beszéljünk). Mondjuk a gimnasztika és a jóga amúgy is alul értékelt -.-"

- Alapvető megítélésben ha egy nő kicsit maga alatt van már 8 ezren ugranak hogy segítsenek rajta, míg ha egy férfi akkor "szedd össze magad, nem vagy b*uzi".

És akkor a sablonokba nem megyek bele...

2016. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

"szinte minden épület bolt kirakatában ott a nagy női reklámplakát, vagy ruházat, divat, vagy telefon, tv, kocsi szinte úgy 80%ban nőt látni plakáton, és hiába férfias egy dolog, még akkor is a nő van kiemelve."


azért, mert ti férfiak vagytok a célközönség és nektek ezzel lehet eladni... hidd el, hogy mi szívesebben nézegetnénk vonzó férfiakat a plakátokon, mint az ezredik csajt, de amíg mindent nektek akarnak eladni, addig ez van.

2016. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!