Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy szinte mindig én szervezek programokat, a haverom csak megkérdezi, hogy mit csinálok a héten?

Figyelt kérdés
Aztán örül, hogy elmegyünk valahova, még akkor is, ha csak ketten. Soha nincsenek saját ötletei, pedig mindketten a fővárosban lakunk. Mondtam, hogy találjon ki egyszer ő valamit, hogy, mit csináljunk, erre elvitt egy olyan helyre, amit én mutattam neki hónapokkal ezelőtt. Azóta továbbra is kérdezget, hogy mit csinálok a héten, semmi változás.
2015. aug. 18. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
És amikor beszélgettek, van saját véleménye, vagy csak neked bólogat, téged hallgat?
2015. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van, különben nem lenne a haverom. Másokkal viszont nem szokott kimozdulni sehova tudtommal, vagy csak ritkán, amikor magáról kell mesélnie, hogy hol volt, mit csinált, szegényes a mondandója.
2015. aug. 18. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen típus. Szerintem nem fog változni. Ő az, akit irányítani kell, fogni a kezét. Rád bízza magát, neki minden jó, amit te akarsz. Minden mindegy.
2015. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Csak elgondolkoztam azon, hogy esetleg kihasznál. Neked van hasonló típusú haverod/ismerősöd?
2015. aug. 18. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel használna ki?


Nekem is vannak hasonló tulajdonságaim, mint a haverodnak. Én is inkább rábízom magam a haveromra, ha kirándulni akar valamerre, azt mondom neki, hogy mindegy, hogy hova akar menni, csak menjünk.

Vagy lehet azért nincs saját ötlete a haverodnak, mert gondolja, hogy az neked nem felelne meg.

2015. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sokszor legjobb barátnőmre bízom magam,mondjuk én is olyan vagyok,hogy jobb szeretem ha irányítanak,ettől függetlenül van saját véleményem,mindent megtudunk beszélni.Mondjuk nálam az is közre játszik,hogy amikor én mondtam progit az neki nem tetszett,így úgy voltam vele,hogy szervezzen ő,csak menjünk vhová:) haverod is ilyen tulajdonságú valószínű.
2015. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha amúgy ezen kívül van saját véleménye mindenben és nem egy bólogató kiskutya, akkor mi a baj? Miért használna ki azzal, hogy te döntheted el, mit csináltok közösen? Annyira megterhelő ezeket leszervezni? Nem élvezed?


Szerintem csak az a helyzet, hogy ő szimplán nem olyan tájékozott a szórakozási lehetőségek terén mint te. Nem tudja milyen koncert meg buli lesz, nem tudja milyen filmek mennek a mozikban, stb. és mivel tudja, hogy te jobban képben vagy, inkább rád hagyja. Sőt, szerintem kicsit büszke is lehetnél erre, mert ez azt jelenti, hogy élvezi a programokat, amiket te kitalálsz. Nekem azért ettől hízna a májam rendesen :D

2015. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!