Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy megvonom magamtól az alvást, csak hogy vele lehessek?

Figyelt kérdés
Számomra mindig is az alvás volt a legfontosabb, ezért a szüneteknél jobban sose vártam semmit. Ám pár hónapja szerelmes vagyok, és tegnap kezdtük az 50 óra közmunkát vele és még egy osztálytársunkkal. Ma már nem lenne kötelező menni, de én felkeltem korán, és megyek, hogy több időt lehessek vele iskolán kívül is. (Azt, hogy ő érez e irántam valamit, azt nem tudom, csak azt, hogy jófejnek tart, de ez még nem jelent egyből szerelmet.) Mi erről a véleményetek?

2016. márc. 25. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember szerelmes, akkor meghülyül. Nálad is ez a helyzet. Majd rájössz idővel, hogy jobb lett volna aludni. Amúgy ezt mondd el neki, talán leesik neki, hogy érzelmi dolog mászkál benned, aztán lehet elgondolkodik rajta és a végén még össze is jöttök. Sok sikert!
2016. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miről mi a vélemény? Tegnap kezdted az 50 órát és már ma nem kötelező menni.
2016. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki szerelmes elmegy az esze, ez nem újdonság.

Én belehabarodtam az egyik étterem éjszakai pultoslányába. Egész éjjel ott ültem a bárban, Reggel hazavittem, gyors tusolás és mentem melózni. Délután tudtam aludni 2 órát, aztán mentem érte. Ezt csináltam hétfőtől péntekig, Szombaton meg egész nap aludtam. 20 évesen sok mindent kibír az ember...

:)

2016. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól,mert hamar kelsz fel nem vonod meg az alvást magadtól,mert alszol csak nem 8-9 órát hanem 5-6-ot attól függ mikor fekszel le.


Én szerelmes sem vagyok,de mindennap korán kelek,mert muszáj dolgozni :D És a felnőttek világában van mikor hajnal 5-6 kor is kel az ember,hogy beérjen melózni.


De amúgy ja szerelmes vagy valószínű és ez meghülyített.

2016. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért, ha sikerül összejönnöd vele, duplaannyit aludhattok egymással:D
2016. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem megvonod az alvást, csak máshogy látod a dolgokat. De ez hogy valaki szeret nagyon aludni, meg fontos neki az alvás a fiataloknál van . Ez megváltozik mihelyt valaki vagy valami iránt felelősséget érez. Ilyen a szerelem is. De ugyan ez lesz ha dolgozni kezd az ember. Vagy még később ha család , gyerek lesz. Már az alvás nem annyira lényeges. Persze ami szükséges ezután is aludni kell, de nem úgy hogy még délbe se lehet kiborítani az ágyból. Mert ő szeret aludni . Az ember ha felelősen él , gondolkodik bizony már ha ébred reggel korábban , nem igen tud vissza aludni. Mert rögtön azon agyal , hogy mi hogy lesz. Te is beléptél mostantól ebbe az életbe. Ez szerelemmel kezdődik.
2016. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!