Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami úgy épül be az emberbe,...

Valami úgy épül be az emberbe, ha úgy fogjuk fel mint egy vallást?

Figyelt kérdés
Tehát ha én mondjuk profi szinten elakarok sajátitani bármit,egy emberi tulajdonságot, vagy egy szakmát vagy bármit, de még az előtt soha nem csináltam, azt úgy lehet elérni, ha minden helyzetbe "bevezetem, meglátom, belemegyek, és úgymond hétköznapjaimmá teszem hogy foglalkozok még külön vele ? tehát gyürni kell ezerrel a dolgot, ahhoz hogy észrevehető legyen, és szinte természetes legyen ?

2016. márc. 27. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Van egy olyan szó, hogy gyakorlás, látom nem ismered, mert kb három mondatban se sikerült teljesen körülírni, de igen, ha gyakorolsz valamit akkor jobban fog menni.
2016. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szoktam volt mondani, hogy egy lelkes amatőr többre viheti, mint egy rögeszmés profi. Legyél lelkes amatőr, és próbáld a dolgokat addig, amig nem azt az eredményt kapod amit szeretnél.

Hajrá

2016. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
#1: igaza van...Ez nem filozófia, hanem agymenés, de ahhoz agy is kéne inkább csak hasmenés...van baj.
2016. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Akármi berögződhet így, amit elhiszünk, függetlenül attól hogy igaz e vagy sem.

De a vallás azért más dolog. Az csak különböző népek egységesítése, nert 500 felé szaladó birkát nem lehet irányítani.

2016. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök jó, amit írsz. Van egy minőségi különbség abban, ha úgy fogsz fel valamit, ahogy itt írsz róla vagy simán csak ismételgeted. Ne törődj itt ezekkel, akik egyből minősítgetnek, támadnak.
2016. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!