Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek olyan emberek, akik...

Léteznek olyan emberek, akik képesek ilyen emberbe beleszeretni?

Figyelt kérdés
Transznemű vagyok, FtM, vagyis lány testben élek, de belül érzem, hogy fiúnak kéne lennem. Emellett inkább mondanám magam melegnek, ugyanis a fiúkat szeretem, de volt már olyan lány is, aki tetszett és más FtM emberekkel is simán el tudnék képzelni egy kapcsolatot. 17 éves vagyok. Van olyan, aki képes lenne velem együtt lenni?

2015. dec. 5. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

persze, hogy van, de ha a trollkodást el akarod kerülni, akkor a fenti linket javaslom kérdezősködésre

2015. dec. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lettem rád, van kedved beszélgetni?
2015. dec. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Magyarul akkor egy igencsak fiús beállítottságú lány vagy, aki a fiúkat szereti. Nos ebben a tekintetben akkor hetero vagy. Ha nem akarod magad átműtetni vagy ilyesmi, akkor szerintem simán találhatsz olyan pasit aki még örülne is, hogy fiús vagy, ha ez olyan értelemben vehető, hogy érdekelnek a fiús dolgok és témák.
2015. dec. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen ismerősöm, még a korotok is egyezik.

És egy nagyon kedves, aranyos lány volt, de elkezdte azt a hülye hormonkezelést, és utána teljesen megbolondult.

Hiába mondtam neki, ne csinálja.

Egyáltalán nem kell "fiús lánynak" lenni ahhoz, hogy valaki ilyen legyen külsőleg is.

Ő egy nagyon is nőies valaki volt, de nem tudta megmagyarázni, miért akar fiú lenni, persze, hogy nem értettem meg.

És igen, lehet titeket szeretni, sokkal emberibbek vagytok, mint a nagy átlag.

2015. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Igen teljes mertekig!!en is FtM es biszex vagyok volt mar hosszabb kapcsolatom fiuval, lanyal is!

Mivel te hetero vagy ezert csak anyit tudok mondani hogy eleg sokolyan srac van aki fiusabb lanyt szeretne nem kell etol a helyzettol megilyedni lehet hogy egy kicsit nehezebb lesz de mimden osszejon egyszer!! :)

(Kicsit ertelmetlen bocsi!)

2015. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy csak egy apró történet, falusi vagyok, falun belül volt egy lány aki valamelyest hasonló cipőben evezett. De konkrétan Ő már óvodában is mindig velünk játszott, aztán fiúkkal focizott, és később is mindig velünk lógott. De teljesen egy hullámhosszon volt mindig a fiúkkal.

Persze ahogy kamaszodtunk már azért máshogy is tekintettünk rá, illetve még nem is nagyon voltunk vele tisztában, hogy a lányokat szereti, viszont azért sokan próbáltak kezdeményezni nála, szóval elég népszerű volt ilyen téren. Rengetegen akarták barátnőként, mert olyan jól el lehetett vele lenni. Mára elköltözött ugyan és egy másik lánnyal él évek óta, viszont máig visszajár a faluba szüleihez, meg régi haverokkal is szokott sokat beszélgetni. Nyáron is motoroztunk rengeteget vele.


Szóval szerintem egyáltalán nem reménytelen a helyzeted, sőt, én csak saját magam és a környezetem hozzáállását ismerem, de könnyen lehet, hogy nagyon szerencsés lesz az a pasi akivel összejössz végül.


Amúgy fentebbiekben felmerült egy kérdés féle ahogy nézem - csak %-unk azonos - de ez tényleg egy érdekes dolog, hogy a jövőd miként tervezed, tehát maradnál lányként rendesen, csak fiús stílussal, vagy beavatkozást, stb tervezel?

2015. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Az első ember akibe beleszerettem transznemű volt, fiúként ismertem meg de aztán elmondta, hogy nőként tekint magára, de ez nem változtatott azon, ahogy éreztem. Nem a legjobb emlékem egyébként, de nem azért, mert transznemű volt.


20/L

2015. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Ftm srácok is nagyon helyesek.
2015. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Nem csak fiús lány vagyok, hanem FtM, csak még senki nem tudja a környezetemben.
2015. dec. 6. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy évvel ezelőtt nemet mondtam volna, de ahogy betöltöttem a 20 -at egyre betegebb dolgokra vágyok. (ne értsd félre, nem a Te esetedet titulálom ezzel betegnek, csak tudd, hogy vannak befogadó szellemű emberek) Bárcsak mindenki befogadó lenne, hiszen mi joguk van ítélkezni mások felett, persze van az épeszűségnek is határa.

Egyébként fiú vagyok...

2015. dec. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!