Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez akartok kezdeni az...

Mihez akartok kezdeni az életetekkel, mi az álmotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Felmerült bennem az a kérdés, hogy vajon más mit akar kezdeni az életével. Mik érdeklik. Mivel akar foglalkozni. Mi az álma.

Nos, szeretném ha mesélnétek nekem erről.



2016. márc. 27. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Senki ne röhögjön ki, de azt kérdezte mi az álmom:

Szeretnék politikus lenni. Tisztességes ember vagyok. Nehéz feladat, átlagos családból származom "ismerősök" nélkül.

Mégis szeretnék a modern Széchenyi lenni. Aki mindent meg tesz a hazájáért. Szeretnék leszámolni a korrupcióval. Szeretném, ha Magyarország újra nagy lenne ( mármint gazdasági értelemben ).

Ez az én álmom. A pénz soha nem érdekelt, ha 200 000 forintom lesz havonta, abból fogok megélni, ha 10 000 000, akkor annál kevesebből, mert legalább a felét elajándékoznám a rászorulóknak. Engem a pénz nem boldogít. Engem az emberek boldogítanak.

És amikor majd 5 év múlva ezeket hallod vissza a tévéből, annyit kérek, hogy ne röhögj ki. Hidd el, hogy tényleg nem magamért teszem.

És vagy elhiszik az emberek vagy nem, vagy sikeres leszek, vagy nem.

Ez az én álmom.

2016. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs okunk kiröhögni, hisz mindenkinek van álma:) Remélem sikerül elérned!
2016. márc. 27. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Bar meg fiatal vagyok, de mar nagyjabol korvonalazodott elottem, hogy en mit is szeretnek elerni az eletben.

Ha leerettsegiztem, pszichiaternek vagy kriminal pszichologusnak szeretnek tovabb tanulni (esetleg neurologusnak, de ez amolyan hatterbe szorult terv), majd szeretnek elvegezni egy gyogypedagogiai kepzest. Nagyobb koromban bunozokkel, beteg elmekkel szeretnek foglalkozni, valamint emelett szellemi fogyatekos gyerekeknek tartanék muveszet-zene terapiat.

A nem is olyan tavoli jovoben szeretnek alapitani egy zenekart, ami sajat szamokat jatszik, tobbek kozott pl. az enyemeket is.

Ha mar megerettem ra, az irassal is szeretnek komolyabban foglalkozni, kiadni a muveimet. (Bar most is irok verseket, novellakat, torteneteket, motivacios szovegeket, de ennek a dolognak ugy erzem meg ernie kell.)

Ha pedig mar a nyugdijas eveim kozeleben jarok, az evek soran felgyulemlett, szorgosan sporolt penzbol nyitnék egy kavezot, amivel az eletem hatralevo reszeben ellennék.

Ami a maganeletet illeti, szeretnek meghazasodni, 2-3 gyermeknek eletet adni, lakast, majd kesobb kertes hazat venni, kutyat orokbefogadni. Ha bejon az elet, es lesz sok benzem, vennek egy nagy telket, szolovel es borospincevel. Lennenek gyumolcsfak, zoldseges. Amolyan videki kis haz lenne, nagyon csaladias es otthonos, kandalloval. Itt lennenek a csaladi osszejovetelek, a gyerkocok nyaron sokat jatszhatnanak itt, majd kesobb a barataikat is lehivhatnak.

Szeretnem ha sikerulne értelmes, tisztelettudo, csupasziv felnotteket nevelnem a gyerekeimbol, akik mindig szeretettel gondolnak ram, es a ferjemre.

Mind ezek mellett sokat utaznek meg, megismernem a kulonbozo kulturakat, mindennap tanulnek valami ujat, bovitenem az ismereteim, segitenek masoknak, se megrpobalnam ezt a vilagot kicsit jobb hellye tenni.

Mindennél jobban szeretnek eleteket menteni, akar joszoval, akar egy kis étellel, akar ujraelesztessel, barhogy. Ez mondhatni az eletcelom.

Azt hiszem ennyi az osszes tervem/almom. Tudom, eleg lehetetlennek tunik, akar egy gyermekalom (mert az is:D), de én hiszek benne, es magamban is. Tudom, hogy egy nap sikerul mindazt megvalositanom amit megalmodtam, igy nem aggodok, bar ketseg kivul lesznek nehezsegek, nem is egy, de meg fogok veluk birkozni, s kuzdok az almaimért. :)

2016. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aranyközép út, kiegyensúlyozottság állapot, engem nem érdekelnek az anyagi javak meg h gazdag legyek, csak az az egyetlen "álmom hogy olvassak gondolatokban és mindig a leg megfelelőbben kezeljem a helyzeteket embereket ahol nem az irigység meg az alázás jönne vissza.
2016. márc. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Abból szeretnék megélni, amit szeretek csinálni. nem akarok kitartott bérrabszolga lenni, aki minden reggel felkel és beutazik a munkahelyére amit utál, majd sírás fogja el, mikor meglátja a fizetését.


Összeget nem írok, annyit akarok keresni, amiből futja hitel nélkül egy kis ház 50-70nm2 vidéken, hozzá egy kis telek, + amiből havi szinten magamat meg a házat fent tudom tartani.

2016. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok az élettel semmit sem kezdeni, nincsenek álmaim. Van munkám, albim, egyszerűen csak letudni akarom az életet, és kész.
2016. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen sokkal naivabb és szentimentálisabb álmaim voltak, mára rájöttem, hogy többsége megvalósíthatatlan. Akartam egy normális lányt, sok jó barátot, segíteni annyi embernek, amennyinek tudok.

Most már csak egy jó melót akarok, elég pénzt keresni, hogy ne legyen semmi gondom, tudjak a családomnak és közeli barátaimnak segíteni. Tudjak teljesen független lenni, legyen sok szabadidőm és nyugodt életem.

2016. márc. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!