Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életképtelen nők, miért...

Az életképtelen nők, miért akarnak egyenjogúságot?

Figyelt kérdés

Előre is ELNÉZÉST attól, aki ezt durvának tartja, nem bántásként írtam!

Részletezem:


Én is csaj vagyok, de:


Ugyanúgy füvet nyírok, havat lapátolok, dolgozok minden nap, minden ház körüli munkát megcsinálok (festés, villanyszerelés, parketta csiszolás, csempézés, stb, stb, stb).


Nem jelent gondot egy számítógép újra telepítése, vagy akármilyen elektromos rendszer össze rakása.


Autóvezetést nem elkerülni akarom (nem dísznek van a jogsim), bevállalós vagyok, és nem nyafogok, ha egy hatalmas autót kell berezegtetni egy apró helyre.


Természetes volt számomra, hogy megtanuljak teherautót, buszt, stb vezetni, és soha nem volt gond a térlátásommal, a gépjárművek méreteivel.


Viszont én jogosan akadok ki, ha egy munkánál nekem kevesebb bért akarnak adni, mint egy férfinek.


De akik (nők) tényleg férfi nélkül meghalnának, akkor meg miért hisztiznek az egyenjogúságért?


Miért gondolja sok nő, hogy ha autót kell szerelnie házilag, vagy téglákat kell pakolnia egy ház felújításkor, akkor már nem nők?


Lehet egy nő ugyanúgy csinos, jól öltözött, kulturált, nyilván nem a tűsarkú cipőmben, a lakkozott körmeimmel, a fodrász után kezdek neki egy lengéscsillapító cserének, vagy a glett kikeverésének.


Ha én pasi lennék én is ki lennék akadva, hogy a nők (ugye a többség), még egy villanykörtét sem tud kicserélni, de mindig jön a hiszti a női egyenjogúságról.


2016. márc. 28. 15:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Még szerencse hogy te ekkora király vagy. Bezzeg a többiek milyen szánalmasak!
2016. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%

"De akik (nők) tényleg férfi nélkül meghalnának, akkor meg miért hisztiznek az egyenjogúságért? "


Hallottál te már arról, hogy vannak mesteremberek, akiknek a munkáját a megrendelő igénybe veszi?

És említsd meg azon urakat, akik képtelenek magukat ellátni anyuci és feleség nélkül :)


Végképpen nem értem, hogy mi köze az egyenjogúságnak a hólapátoláshoz é a téglarakáshoz? :)

Nagyon elvagy tévedve kislány.

2016. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Tévedsz, kiscica, a nők többségének nem jelent gondot a villanykörte becsavarása, vagy az autóvezetés, vagy akármi más. Arról nem is beszélve, hogy a férfiaknak sem általános jellemzőjük, hogy profik a glettelésben, az alap informatikában vagy akár a fűnyírásban.:D Amiket leírtál, azok hiányában még senki nem hal meg, nekem pl. nőként nem probléma kifizetni az autószerelőt vagy a téglapakoló trógert, miután lényegesen többet keresek, mint az átlag férfi. Azt viszont elvárom, hogy a mesterember, akit én fizetek, kellő tisztelettel beszéljen velem, ott rakja fel a falat, ahol én mondom, és ne próbáljon meg átvágni pusztán azért, mert nő vagyok, ami szerinte a butaság szinonímája.
2016. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
46%
Eppen ez a problema.Te elvegzed azokat a dolgokat amit egy férfinak illene.De akkor egy ferfi miert nem végzi el ugyanazokat a munkakat amit pedig a nőnek kellene.Marmint.Te mosogatsz es fozol,havat lapatolsz.A férfiaknak pedig beszakad a fejük ha mosogatniuk kellene.Ezert kellene egyenjogusagnak lenni.
2016. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

"Végképpen nem értem, hogy mi köze az egyenjogúságnak a hólapátoláshoz é a téglarakáshoz? :)

Nagyon elvagy tévedve kislány."


1. NEM VAGYOK KISLÁNY te kisfiú!


2. Ha tényleg nem érted, akkor ott komoly bajok lehetnek.


Mit nem lehet azon érteni, hogy vannak az elkényeztetett, vinnyogó nők, akik semmit nem csinálnak, mert számukra minden munka a férfiaknak való (a hólapátolás, a fűnyírás, stb.)

Csak írtam valamit, tök mindegy, írhattam volna 100 másik dolgot.


Közben meg ott toporzékolnak, hogy női egyenjogúság, női egyenjogúság!

2016. márc. 28. 15:41
 6/30 A kérdező kommentje:

Akkor kedves kiscica 2!


"nekem pl. nőként nem probléma kifizetni az autószerelőt vagy a téglapakoló trógert, miután lényegesen többet keresek, mint az átlag férfi."


NEKEM SEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EZT SEHOL NEM ÍRTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én is mellényzsebből kifizetem a trógert, nem ez volt a kérdés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. márc. 28. 15:44
 7/30 anonim ***** válasza:
53%

"1. NEM VAGYOK KISLÁNY te kisfiú! "


Nő vagyok, de mindegy. És programozó. Ez is mindegy.

Eszembe nem jutna az egyenjogúságot autóvezetéshez és villanykörte cseréhez kapcsolni. Aki egyenjogú, az önmaga lehet, annak nem mást kell majmolni, mint te most, a férfiakat akarod majmolni, a nekik tulajdonított valós vagy nem valós dolgokat, pedig hidd el, semmi szükség rá, és a legtöbb nő képes arra, amiért te annyira odavagy.

2016. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Végre valaki, aki tud normálisat is írni.


"Te elvegzed azokat a dolgokat amit egy férfinak illene.De akkor egy ferfi miert nem végzi el ugyanazokat a munkakat amit pedig a nőnek kellene."


Nem.

Nálunk tök természetes, hogy a párom is és én is mindent csinálunk.

Nyilván amikor ő dolgozik, és szakad a hó, akkor én fogok hólapátot, mert nem akarom hogy valaki elessen a házunk előtt.

Amikor építkezünk, akkor nem csak ülök, mint valami beteg galamb, hanem én is teszek-veszek, hogy minél hamarabb végezzünk.


Ha én dolgozok látástól vakulásig, akkor a párom is képes arra, hogy elmosogasson, betegyen egy mosást, vagy kiteregessen, kaját készítsen, stb..


Amikor ő van távol akkor én sem esem kétségbe, és bármi gond van akkor megoldom.


Nem egymás munkáját végezzük, nem egymástól "vesszük" el a tennivalókat, hanem kiegészítjük egymást.

2016. márc. 28. 15:51
 9/30 anonim ***** válasza:
44%

"Én is mellényzsebből kifizetem a trógert, nem ez volt a kérdés!!!!!!"



Kicsit több tiszteletet másoknak!

2016. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
64%
Kedves kerdezo!Ez esetben nálatok teljes az egyenjogúság.Sajnos ez nem mindenhol mondható el.Egy no például ha este kimerszkedik az utcára könnyebben lesz erőszak áldozata.Keves olyanról hallani ahol ez forditva történik.Egy nőt a munkahelyen megkérdezi a munkáltató hogy tervez e meg gyereket.De ez meg csak a magyarorszagi helyzet.Valahol a lányoknak eltakart arccal kell maszkalniuk es nem járhatnak iskolába.
2016. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!