Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan ilyeneken veszekednek...

Komolyan ilyeneken veszekednek egyesek, hogy ki hol nyomja meg a fogkrémes tubust?

Figyelt kérdés
A kupak rátevése egy másik kérdés, mert hagyni beszáradni pazarlás. De nem mindegy, ki hol nyomja? Hogy tudnak egyes párok ilyeneken veszekedni?
2016. márc. 28. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudod, nem valószínű, hogy ez a fő probléma,...csak amikor nagyon elmérgesedik két ember között a helyzet, akkor elég egy jelentéktelen apróság és rögtön neki megyünk a másiknak.


Szerintem akkor jön az ilyen elő, amikor a fő problémánkról nem merünk, vagy valamiért nem akarunk beszélni, aztán csak gyűlik bennünk a feszkó,és akkor jön az "utolsó csepp a pohárban" a fogkrémes tubus.

2016. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyesek bármin tudnak. Azt megértem, hogy valakit zavar, ha a másik másutt nyomja, de miért nem vesznek két tubust?


A wc ülőke nekem rosszabb, a tubus érthetőbb, csak mondom, veszekedni fölösleges rajta.

2016. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A két tubus túl egyszerű lenne. :D Szüleim a cserepes növény helyén veszekednek, de évek óta semmi máson.
2016. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miért érthetőbb tubus a wc-nél? Én egyiken se veszekednék, de a wc még érthetőbb, de a fogkrémet ugyanott tudom nyomni, ahol én akarom, függetlenül attól, hogy más máshol nyomja.



Azt is értem, hogy lehet, hogy ez az utolsó csepp a pohárban, de láttam ezzel kapcsolatos kérdést is kiírva, hogy miért nem képesek a végén nyomni a tubust.

2016. márc. 28. 21:32
 5/8 A kérdező kommentje:
A wc-set úgy értem, hogy ha nem oda van hajtva, ahova én akarom, akkor le/fel kell hajtanom (mondjuk ez se tragédia), de a tubust én nyomhatom a végén attól, hogy más középen nyomja.
2016. márc. 28. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Továbbra is úgy gondolom, hogy elsősorban az ilyenek mögött komolyabb problémák húzódhatnak.

Tehát nem a tubussal van elsősorban gondunk.


Amikor igazán szerelmesek vagyunk, vagy igazán szeretjük a másikat , akkor vagyunk annyira toleránsak , hogy sz.rságokon nem fogunk kiakadni.


Na jó! Próbálok rugalmas lenni.:)))


Lehet hogy mindegyikünknek van valami speciális dilije. Szóval ha valakinek csak az az egy "nagy gondja" van , velem, hogy a tubust középen nyomom,és egyébként szeretjük egymást nagyon jól kijövünk egymással , akkor szívesen "feláldozom magam fogkrém tubus ügyben",és a tubus végét fogom ezek után nyomni.:)))

2016. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem áldozom fel magam, pontosabban nem tudom, mire eszembe jutna, rég a közepét nyomtam meg. A párom a végét, neki csak így logikus. Ezt meg is értem, de még akkor sem vesztünk össze ezen, amikor egy tubusunk volt... :D Most 2 van, mert nekem speckó fogkrém kell.


A wc ülőkés is én voltam. Nos, az nekem azért furább, mert mindenki úgy hajtja magának használat előtt, ahogy akarja, egy pillantás, hogy kell-e és annyi (tudom, milyen elfelejteni és ráülni a hideg csészére, ezzel együtt sem értem, mi a gond vele, ez a saját egyéni problémánk). Míg a tubusnál (bár ez a régiekre igaz, nem a mai kitekeredős műanyagokra, amik nem maradnak úgy, nem lehet őket akkurátusan feltekerni) az ember "szenvedhet" a másik miatt, amikor már kevesebb van a tubusban, annak nagy része is a végén. Wc ülőkénél hopp és lehajt, felhajt. Amúgy főleg azt nem értem, miért a nőknek gond az ülőke, a férfiaknak miért nem az, ha ők kapják rosszul?

Nekem amúgy volt fiú lakótársam, aki elvárta, hogy le legyen hajtva az egész mindenség a csí miatt. Nekem aztán mindegy, úgyhogy hajtogattam, nagy ügy az a napi pár mozdulat.

2016. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is egyetértek, azt se értem, miért baj, ha nincs lehajtva az ülőke, pedig nő vagyok, azt se, hogy miért baj, ha 1 tubus van, és meg van nyomva az eleje, attól én még nyomhatom a közepét, és fordítva.
2016. márc. 29. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!