Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnél halhatatlan lenni?...

Szeretnél halhatatlan lenni? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretnèk, mert akkor lenne időm mindenre, mindent kiprobálni nem kène aggodni a jővőm miatt bármikor neki kezdhetnèk az èletnek.
2016. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem.Egy idő után unalmas és nagyon fárasztó lenne.
2016. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 intrepid ***** válasza:
100%
Szeretnék akkor, ha nem jönnének az öregkori betegségek. Ha a mostani állapotom így maradna, azzal is kiegyeznék, 61 éves vagyok, de lekopogom, hogy szellemileg, fizikailag, idegrendszerileg, és szociálisan jól vagyok. Kedvelnek a munkatársaim, a családom egy kicsit megfogyatkozott, (temető) de akik vannak azokkal jó a viszonyom. Azért a 35 éves énemet visszasírom. Akkor a hegyet elhordtam volna, bugyi nem volt biztonságban tőlem. Ma már kicsit lehiggadtam ebből a szempontból.
2016. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem szeretnék, mert végig kéne néznem, hogy minden szeretem meghal korulottem. Es ugye egy ido utan eleg faraszto lenne.. Meg szerintem a halal hozzatartozik az elethez. Ha orokke elnenk az olyan, mintha soha nem is eltunk volnak egyaltalan. Ha nincs halal, elmulas, akkor elet sincs. (az en velemenyem szerint, legalabbis)
2016. márc. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeretnék, ha max az idősödés 30 éves korban megáll. Teljes egészséggel. De úgy tudnám elképzelni, mint a Forever sorozatba, hogyha megölnek akkor újraéledek. Szóval, ha mondjuk elvesztem a kezemet akkor nem kell aggódnom, hogy többet nem lesz. (Persze, a halál legyen fájdalommentes).


És ugyanúgy, mint ahogy előttem szólok mondták. Bármire lenne időm. Minden megtanulhatnék, mert lenne rá időm és nem lenne az, hogy valamihez amihez tehetség kell azt nem tudnám csinálni, hiszen lenne annyi időm, hogy fejlesszem magamat.


De azért lennének gondok, például igazolványt hamisítani és az ilyen jellegű problémák, hogy a rendszerbe is mindig benne legyek akkor folyamatosan nevet kell változtatni, mivel nem öregszem. És hát, a családtagjaid azok meghalnak..stb.


Szóval hátulütői is vannak a halhatatlanságnak. De viszont nem kell tartani semmitől. :)

2016. márc. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PresidentEvil ***** válasza:
91%

A jelenlegi helyzetemben semmiképpen nem lennék halhatatlan, esetleg valamilyen más természetfeletti képességgel együtt, mondjuk sebezhetetlenség, mert ha elüt egy autó/vonat/űrhajó, kellemetlen lesz lábak nélkül leélni a maradék ötvenmillió évemet. Vagy az idő manipulációja, mert ha mondjuk az USA-ban lecsuknak valamiért 200 évre, hiába nem halsz meg, rohadt unalmas lesz 73 ezer napig bámulni a plafont.


Szerintem nem is való mindenkinek a halhatatlanság. Egy tudós számára biztos nagy lehetőség lenne, de egy átlagember nem hiszem, hogy sokat tudna profitálni belőle, azonkívül ki tudja, milyen hatással lenne az elméjére?


Meddig tudunk új ismereteket befogadni? Tudunk-e haladni a korral, nem érkezik el egy olyan pillanat, amikor úgy érezzük, ez már valami olyasmi, amiben nem tudunk/akarunk részt venni? Mi van, ha egy olyan társadalmi rendben kell leélnünk mondjuk 250 évet, amiben egy percet sem szeretnénk? Mi van, ha mondjuk 500 év alatt kiismerjük a világ működését és rájövünk arra, hogy az egész világ körforgásban halad és tudjuk, hogy 10 éven belül nagy háború várható és 50 év múlva megint diktatúra lesz, ami után forradalom, tehát ezredszerre is kezdhetünk mindent elölről?


Kitarthatunk az elveink mellett 1000 éven keresztül vagy feladjuk őket és csak élünk, sodródva a többiekkel? Hogy viseljük a tudatot, hogy az évek során 352157 barát halt ki mellőlünk, 3578 embert öltünk meg vagy működtünk közre a halálában és 974 esküvőnk volt életünk nagy szerelmével?

2016. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, 20 éves vagyok, de már így is elég volt ebből az egészből (viszont öngyilkosságra gondolni sem merek, mert képtelen lennék megtenni). Nem tudom mennyi van még hátra, de nem lenne jó vegetálni 60-n túl a 170 centis magasságommal. Az egész életemet megpecsételte, hogy csak ennyi vagyok (szerelmi élet, önbizalom). Ezért sem értem, hogy sok szép/jóképű ember miért él önpusztító életmódot, mikor egy tartalmas életet is élhetne tele boldogsággal és önbizalommal, ehelyett meg sokan meghalnak 20-n/30 évesen drogtúladagolásban.
2016. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeretnék, hogy ha meghalok pár nap múlva feltámadok a 25 éves kori testemben, de minden élmény és tudás a fejemben van amit addig minden életemben átéltem...
2016. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Halhatatlan nem, de egy 500-1000 évig szívesen eléldegélnék.
2017. márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen lennék halhatatlan!

Úgy biztosan lenne időm mindenre. (=

Egyébként az utolsó válasz (március 31.) pont a születésnapomon íródott. :D

2020. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!