Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok kemények?

Ti mennyire vagytok kemények?

Figyelt kérdés

Milyen durva, vad dolgokat próbáltatok, bírtatok már ki életetek során fizikailag de akár mentálisan is?


pl. több napi éhezés, szomjazás, leugrás valahonnan, hosszú gyaloglás, öncsonkítás, verekedés, állat támadás, munka 40°-ban a napon egész nap, fagyás közeli állapot, furcsa dolgok megevése, stb.


2016. márc. 30. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hajnali 5-kor keltem,mikor szakmunkásba jártam.

Ennél nincs durvább számomra.

2016. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
A hüvelykujjam csontig bevágtam egy szikével.
2016. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%
Egyszer szembeszálltam 3 dakotával, 1et kaptam én is meg is szédültem, de nem volt gáz dolgozott az adrenalin :D, bár büszke nem vagyok rá, de akkor nagyon jólesett, mivel az akkori barátnőmet megpróbálták hát vagy kirabolni vagy csak szórakoztak, azt már nem vártam meg :D
2016. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mint a szikla, mégis milyen kérdés ez?! :D


Amikor Amerikába kerültem egyetemre ettem ottani mekis hamburgert. Na az aztán furcsa volt. :) Nem volt ehetetlen, de olyan édes volt mint a rosseb és nem jöttem rá mitől. Pedig még szószt sem öntöttem rá, mert az már tényleg bűncselekmény lett volna.


Kibírtam egy részeg nyanyát, akivel egy hálókocsiba evett a fene a transzszibériai vasúton. Egy hónapig bűzlöttem az olcsó vodkától, pedig én abból a lőréből nem volt az az isten hogy igyak. Azt ki kellett bírni hidd el.


Egyszer kibírtam egy disznóvágást, és nem hánytam :D Olyan büszke voltam aztán magamra. Fú, az a szag, az megütött. (szilikonmellű városi szőke vagyok, nem vidéki, tanyasi életben és disznóvágásban jártas valaki, szóval ez tőlem nagy kunszt volt)


Ja, és egyszer legyőztem egy dél-koreait Starcraft 2-ben. Na az kérdező durva volt. Meg egyszer leugrottam egy platós teherautóról. Keménynek éreztem magam utána, bár akkor még csipisz voltam, 12-13 körül. Meg egyszer a Szigeten HammerFall koncerten bementem pogózni. Úgy térden rúgtak, hogy napokig fájt. Kb ezek jutottak most eszembe.


(Ilyen sulis meg egyéb dolgokat, amikor szenvedtem nem írok ide, mert a vizsgák "élményét" mindenki megtapasztalta aki valaha járt egyetemre.)

2016. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nemár. Nem akarok bunkó lenni, de ha ezek keménynek számítanak, akkor én kb. egy Bartos vagyok hozzátok képest. :D

Tényleg vadakat írjatok, ne olyat hogy végignéztetek egy disznóvágást vagy 5-kor keltetek.

2016. márc. 30. 19:49
 6/20 anonim ***** válasza:
Kérdező te milyen kemény vagy?
2016. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mégis mit vártál kérdező? Ha valaki megcsonkítja magát az nem kemény, hanem ostoba hülye barom. És akkor még finom voltam.


És a hosszú gyaloglás mitől olyan kemény dolog?

2016. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Most is kemény vagyok, nem jössz át?
2016. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8: És hajoljon le a szappanért? :D
2016. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én mint a kád széle. de sokan mondják, hogy mint Jane haján a taft.
2016. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!