Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok kemények?

Ti mennyire vagytok kemények?

Figyelt kérdés

Milyen durva, vad dolgokat próbáltatok, bírtatok már ki életetek során fizikailag de akár mentálisan is?


pl. több napi éhezés, szomjazás, leugrás valahonnan, hosszú gyaloglás, öncsonkítás, verekedés, állat támadás, munka 40°-ban a napon egész nap, fagyás közeli állapot, furcsa dolgok megevése, stb.


2016. márc. 30. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Én kemény vagyok :D


Kisgyerekként napokig éheztettek :D nem tudtam tisztálkodni, tetves voltam. Aztán vertek szíjjal gyakran. Láttam amikor a bátyám olyan sebet szerez amibe lazán belehalhat. Megtámadott kutya, osztálytárs, szülő xD önmagam. Voltam fagyás közeli állapotban és voltam 40°C-ban is a mezőn víz nélkül. Furcsa dolgokat nem kellett ennem...ha az anyám főztjét leszámítjuk xDDD


El volt mondva hogy értéktelen vagyok kismilliószor. Nem voltak barátaim. Apám lesz*art, anyám úgyszintén.


Aztán később depis voltam, meghíztam, éheztettem magam, vagdostam, öngyújtóval "játszadoztam"


És elviseltem a szégyent is amikor rájött minderre a családom.


És volt hogy addig edzettem míg járni se bírtam.

Kb ennyi :D de sport terén még feszegetem a határaim. Pl gördeszkával leejtőkről robogok le, meg ilyesmi :"D (a többiből kigyógyultam:))

16/L

2016. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Blade Bone ***** válasza:
Hát, szoktam sokszor nagy melegben dolgozni, volt még 40fok felett is néha.. Az éhezést is megtapasztaltam már, a verekedést szintén, bár szerencsémre eddig még sose jutottam ilyen miatt kórházba és csak is kizárólag kötekedések végett voltak balhéim. Hosszú gyaloglás volt már pár, még jeges szélben is. :/ Régebben egyébként bicikli mániám volt, szóval sokat tekertem, volt mikor úgy szálltam le bringáról, hogy nem tudtam kiegyenesíteni a végtagjaim :D Kb 20 ezer km van a bringámban, nem tudom ez soknak számít e, egy-két évre nézve, de nekem elég volt és egyébként ilyen sima bicikliről van szó, pöppet nehezebb vele, mint egy kifejezett versenybringával.. A sebességrekordom vele, 67 km/h egyenesben szél nélkül. Akkor még szerintem ami durva volt az az, hogy sokáig nem aludtam, fel keltem reggel valamikor, délután mentem melózni, 12 óra, haza, majd tesómmal elmentünk vásárolni fontos dolgokat, aztán mire hazaértünk már idő volt, kellett menjek még egy 12 órás etapot, aztán haza és csak aztán tudtam aludni.. Ez kb 45 óra lehetett, és kávéval meg hasonlókkal nem élek, egy-két energia italt ittam csak ha jól emlékszem. Am, akkor egyszer még volt olyan, hogy egy 750 kilós autót toltunk hazáig hárman, kb egy kilóméteren, és ennek a kilóméternek a fele már emelkedő volt, ami enyhébb dombban végződött, plusz még kicsit részegek is voltunk, szóval durva volt. :D
2016. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hegesztő vagyok.
2016. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban, mint azt az emberek hiszik rolam.


Foleg mentalisan. Fiatal nokent egyedul, minden segitseg nelkul felkoltoztem Pestre es kialakitottam a sajat eletemet tarsasaggal, munkaval. Majd szinten egyedul, ismeretseg nelkul kikoltoztem kulfoldre. Es azota is itt elek, megallom a helyem. Iszonyat nehez volt az eleje, de egyedul lendultem at rajta es ez meg jobban megerositett.


Fizikailag erosnek erzem magam, mar amennyire egy atlagos testalkatu no lehet.


De szerintem a mentalis eroben van a hatalom, mert minden fejben dol el.

2016. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kemény vagyok mint a Tescós kifli. Thai bokszótam, aztán ott olyanokat kaptam, meg adtam is. Címereztem is, nem volt kibírhatatlan, de nem kívánom mégegyszer azt a forróságot, pihenő alig volt, egész nap mentünk, hazafelé meg olyan buszban utaztunk 1 órát, h nem volt nyitható ablak, légkondi meg nem működött, majd megrohadtam. De szerintem ezek még annyira nem komoly dolgok, nem élek én egy veszélyes életet.
2016. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kemény vagyok, mint a bakaszar.

Egyszer nem gomboltam be az ingem felső gombját.

2016. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Már voltam házas.
2016. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A Mohs-féle keménységi skálán 10-es!
2016. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fogtechnikus vagyok. Minden nap nyálban tocsogó pacalszagú fogsorokat tisztítok és lenyomatokat gipszelek.
2016. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
én vagyok Chuck Norris és olyan kemény vagyok hogy ha még kicsit erösödök feketelyuk lesz belőlem
2016. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!