Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy ha az ember...

Mért van az, hogy ha az ember kiír egy kérdést nőknek, akkor egy halom pasi is válaszol, és fordítva?

Figyelt kérdés
Van, amelyik tud hasznosat írni (pl: az én testvérem, nő/férfi ismerősöm így meg úgy gondolja), de a legtöbb nem ilyen.
2016. márc. 31. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Mert nemcsak emancipuncik vannak, hanem emancifaszok is.
2016. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
:-):-):-):-):-) Micsoda válasz!:-):-):-):-)
2016. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert szeretik olyanok is elmondani a velemenyüket, akiknek fogalmuk sincs. Különösen, hogy hozzairod, hogy egy adott csoportnak szol a kerdes, akkor mindenki rögtön szükseget erzi, hogy velemenyt nyilvanitson, akkor is, ha nyilvanvaloan nem a csoport tagja. Lehet kirekesztve erzik magukat, vagy nem tudom.
2016. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Eleve, miért kell egy kérdést csak nőknek kiírni. Még a nőgyógyászati kérdésekre is kaphatsz hasznosabb választ esetleg férfi nőgyógyásztól, mint egy másik nőtől.

Milyen kérdés lehet az, az egészségügyi -nőgyógyászati kérdéseken kívül, amire csak nők tudhatják a választ?

2016. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat pl. hogy mas nök is ereznek-e igy vagy ugy, tetszik e a nöknek, terhessegi kerdesek, stb.

En pl. olyan kerdest iram ki, ami kifejezetten olyanoknak szolt, akik nem tudnak teherbe esni ( erzesekröl szolt), erre min. a fele a valaszoloknak olyan terhes kismama volt, akinek hamar sikerült, ilyen megnyilvanulasokkal, hogy nem tudom mit erzel, de el tudom kepzelni... Es volt akire raszoltak, hogy ne hari, de nem hozzad szolt a kerdes, es meg ö volt magbantva.

2016. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
4-es, de ő nem azt hiszi, hogy csak az egyik nem tudhatja a választ, hanem csak az érdekli a kérdezőt.
2016. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van, amikor tényleg nem túl sok értelme van a célcsoporton kívüliek válaszának, mint pl. az #5-ös válaszoló esetében.

Viszont néha a kérdés csak arról szól, hogy értsenek vele egyet az emberek és kapjon egy irreális önigazolást. Kicsit olyan, mintha egy focicsapat szurkolója feltenné a kérdést, hogy ugye, hogy az általa preferált csapat a legjobb? De csak a csapat szurkolói válaszoljanak!

Na, általában a csak pasi/nő válaszoljon kérdések ilyenek szoktak lenni az oldalon.

2016. ápr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4-es, nem arról van szó, hogy nők tudják a választ, hanem hogy az ő véleményük érdekel. Ezek általában véleménykérő kérdések, amikre olyan emberek válaszolnak, akik sose voltak olyan helyzetben. Lehet fordítva is. Nem csak nemekről van szó. Még a nyelvekkel kapcsolatos kérdéseknél is észrevettem, hogy a nyelvet gyengén beszélők is inkább odaírnak neked egy rossz fordítást.
2016. ápr. 1. 21:22
 9/10 A kérdező kommentje:

"Viszont néha a kérdés csak arról szól, hogy értsenek vele egyet az emberek és kapjon egy irreális önigazolást. Kicsit olyan, mintha egy focicsapat szurkolója feltenné a kérdést, hogy ugye, hogy az általa preferált csapat a legjobb? De csak a csapat szurkolói válaszoljanak! "


Ez is igaz, de feltételeztem egy alap intelligenciát a fiktív kérdéshez, amiről most beszélünk, nem egy ilyen megerősítést váró izét, de jogos. Igazából kár volt a nemeket bevonnom ide, mást is írhattam volna.

2016. ápr. 1. 21:24
 10/10 A kérdező kommentje:

Meg amikor pasiktól kérdeztem, pl. hogy mi tetszik nekik (de fordítva is lesz ilyen), mindig jött egy kisregény, amit végigolvastál, majd az utolsó mondatba odaszúrta az író, hogy "de én amúgy meleg vagyok". Ja, hát akkor kösz.



Köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!