Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi eza baromság hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi eza baromság hogy a nőknek kigyúrt ember kell?

Figyelt kérdés
fiúk nézzetek már szét honnan veszitek ezt 14-20 éves csajok milyen nyámnyila nyálgépekkel vannak akik még idóták is miről beszéltek,

2013. máj. 27. 13:35
1 2
 1/12 Osynho ***** válasza:
60%
Honnan veszed, hogy van ilyen baromság?
2013. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
igaz, nem kigyúrt kell, hanem "kicsit" izmos kell legyen. az meg majdnem ugyanaz,
2013. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

2. válaszolóval egyetértek

21l

2013. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én konkrétan a kigyúrt pasikat alapból hárítom, szerintem nem esztétikus. Egy pasin legyen izom, hogy mutasson valamit, de bőven elég egy kis szálkás izom. De sok ismerősöm tényleg nyálat csorgat az ilyen pasikra..ettől függetlenül az általánosítás nem szép dolog.
2013. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a helyzet,hogy Te nagyon végletekben gondolkodsz,és rosszul értelmezed a fogalmakat.Az,hogy valaki vékony és nem gyúr,nem egyenlő a nyámnyilával,és aki gyúr,az nem feltétlenül férfiasabb is mások szemében.Ízlések és pofonok,szokták mondogatni,és nem véletlenül.Nekem a magas,vékony barátom a zsáner,másnak az SP-kinézet jön be,mert az a trendi,a harmadik a kigyúrt pasit szereti.Mindenki más,a jellemről nem beszélve,az megint más tészta,nem külsőtől függ.Láttam már alacsony,vékony pasit,aki határozott és karakán volt,és láttam kigyúrtat,aki belsőre kb. puding szinten van.Ennyit erről.

Más dolog,hogy én már kövérebb pasiban is láttam már meg a férfit,mert a személyiségével kompenzálta a túlsúlyát.

2013. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfi létemre mondom hogy ez ritka nagy baromság. Teljesen átlagos testalkatom van, nem vagyok cingár, de nem is járok gyúrni. Eddig még soha nem érkezett panasz a testemre. Mellesleg meg a nők 90%-a egy valóban kigyúrt férfira azt mondaná hogy ez már túl sok.

Ezt csak azok találták ki, akiknek problémájuk van a nőkkel, hogy tudják valamire fogni.

2013. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor miért van az, hogy neem 165-168 magas, kb. 53-55kilós srácként nincs sikerem a csajoknál. :DD Ha lesz pénzem én kigyúrom magam, más választásom úgy látszik már nincs.
2013. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14-20 évesig még nem nőkről beszélünk, hanem lányokról és csajokról, tehát nem értem a kérdést és a választ, hogy mi köze egymáshoz.

A nőknek, akiknek meg már van egy kialakult kép, hogy milyen férfit szeretnének maguk mellé, azok meg 20 körül vagy felette vannak, köztük is lehet olyan, akiknek pont nem jönnek be az izmos pasik.

Amúgy ha általánosságban nézzük, akkor azért kell a nőknek az izmosabb pasi és ehhez nem kell, hogy nagyon kigyúrt legyen, mert a nők általában a végtelenebb, gyengébbik nem, akik egy olyan férfira vágynak, aki meg tudja őket védeni. És ez egy olyan fajfennmaradási dolog is egy kicsit, hogy az erősebb visz mindent. Csak persze a valóságban a kigyúrtság nem mindig jelent erőt is, mert nem mindegy, hogy valaki szerektől olyan, amilyen vagy mondjuk kemény, fizikai munkától vagy sporttól.

Tehát baromság, minden jellegű általánosítás.

Vannak lányok és nők, akiknek a vékony és vannak akiknek az izmos pasik jönnek be. Ami igaz, hogy egy lánynak vagy nőnek sem álma egy teszetosza pasi, aki nem képes kiállni magáért vagy a barátnőéért vagy nem képes megvédeni magát vagy a barátnőjét.

2013. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem legyem kigyúrt, de az agya legyen az N
2013. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne kamaszokat meg tiniket vegyél alapul mint a leírásodban is

Hanem nézd meg a 20 évestől felfelé lévő nőket, minden 5. nek pankrátor alkatú csávója van, és rá sem néznek egy normál alkatú srácra


Pont olyanok írnak ide neked most, akik a ritka kivétel közé tartoznak és nem feltétlen a kokszos embereket keresik.

20/F

2013. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!