Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért jó a nőknek ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a nőknek ha csak játszanak az ember érzelmeivel?

Figyelt kérdés
Ezzel most teljesebb "ember" lesz? Csak beletapos az ember lelkébe..

2012. júl. 4. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne beszélj többes számba.

Ált. akik játszanak az ember érzéseivel, akkor annak a nőnek is játszottak az érzéseivel, egy másik fiú..így szokott lenni..

2012. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annak az érzelmeivel lehet játszani, aki ezt lehetővé teszi.
2012. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan amúgy rettengően gyenge jellemű emberek, akik ettől érzik erősebbnek magukat. Úgyérzik, hogy akinek fájdalmat tudnak okozni, afelett hatalommal rendelkeznek.


Ez egy bizonyos szempontból így is van, de ez nem az erejüket, hanem épp a gyengeségüket bizonyítja.

2012. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a pasik mit csinálnak? És amúgy is a nők 20-30%-a csinálja ezt, nem tudom miért kell általánosítani.
2012. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
És ha nem a nők játszanak???? Az sem jobb semmivel... de így igaz azért teszik, mert minden ilyen fiú mögött áll 1 lány aki ilyenné tette, és minden lány mögött áll 1 fiú aki miatt ezt teszi! Ennyire egyszerű! csak nem kell csodálkozni, ha majd ezek az emberek egyszer magukban fogják leélni az életüket, mert érzelmileg egy nullák!
2012. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kéne általánosítani. Meg ez oda-vissza igaz, vannak nők, akik ezt csinálják de nehogy azt mondd Kedves Kérdező, hogy a férfiak nem ugyanilyenek. Elmondanám, hogy egy fiú nagyon hajtott rám, és nem 1x visszautasítottam,de nem értett a szóból. Egyszer aztán találkoztunk, előtte nyíltan megmondtam, hogy ez csak egy baráti találka lesz, ő mégis azt hitte, hogy randi. Utána sem hagyott békén és amikor mér kicsit kiakadtam megírtam neki szépen, hogy hanyagoljuk ezt a dolgot..mondanom sem kell, hogy én voltam a "szemét" mert, hogy ő azt hitte...meg minek áltattam...
2012. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen, te voltál a szemét, nincs olyan hogy "baráti találka" b@ zmeg. Akkor nem találkoztok...ilyen egyszerű....francba az ilyennel
2013. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!