Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy valtozzak meg? Tobbi lent.

Hogy valtozzak meg? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon bunko termeszetem van, es ez miatt kritikus allapotba kerult egy baratommal a kapcsolatom. Nagyon fontos szamomra es nem szeretnem elvesziteni, es valtoztatnom kell magamon, annak erdekeben hogy ne veszitsem el. Hogyan alljak neki? Kerlek mondjatok valamit.

2016. ápr. 3. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kedves lenni, és kontrolláld a viselkedésed. Mondanám, hogy más miatt ne változz meg, de a bunkó emberek megrontják a többiek mindennapjait.
2016. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki bunkó,az az is marad!

Tudom,én is bunkó vagyok.

2016. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt kimondasz valamit, gondold végig, neked vajon hogyan esne, ha a barátod ezt és így mondaná?
2016. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy barátom, aki mindig azzal piszkált, hogy változzak meg. Rengeteg álmatlan éjszakám volt emiatt, mert nagyon közel álltunk egymáshoz. Aztán eltávolodtunk egymástól. Azóta sokkal boldogabb vagyok. Persze nem jó elveszteni valakit aki kedves számodra, de nekem ahhoz hogy meg tudjam találni magam erre volt szükségem. Lehet, hogy egy ilyen barátságot nem kell eröltetni.
2016. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!