Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » En kellene valtozzak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En kellene valtozzak vagy a ferjem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk ,hazassagban vagyunk 1 eve es 4 eve egyutt vagyunk ...Tehat a ferjem idegesebb termeszetu ,mindenre hamar felmergelodik, akkarmit mondok neki vagy ha akarok valamit felek hogy ujra ne kiabaljon , utanna meg nem kell 5 perc es mar jon olelget, csokolgat es mondja hogy ne haragudjak . . Eloszor is o csak ejjel dolgozik ,nappal itthon van, szeret takaritani , mindent megcsinal es amikor en haza jovok a munkabol (este) akkor mondja hogy pihenjek es amikor szoba kerul valami ujra akkor kezdi azt , hogy igen mert en nem csinalok semmit itthon nagyon es en viszavalaszolok neki , hogy nem tehetek rola hogy egesz nap dolgozom es kerdeztem , hogy miert csinalja meg , mert nem hagyja ugy es en majd megcsinalom es o erre fel hogy szereti a rendet .... Nekem nincs semmi bajom vele , de viszont o is legyen megertobb es orokke mindig vitatkozunk nem csak ezen , hanem mas ugyon is ... En is takaritkatok de nincs nagyon idom es faradt is vagyok mikor hazajovok ... Most ki a hibas? en kene valtoznom vagy a ferjem ? ja es hozzateszem azt is , hogy olyna szavakat hasznal mikor ideges hogy majd utanna megbanja es engem jol megsert! Koszonom es bocsanat hogy ilyen hosszasan irtam le ! L20 es F25

2014. nov. 7. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet,hogy panaszkodsz mindig,hogy te fáradt vagy, sokat dolgozol és neki meg ebbõl van elege,ezért csinálja meg helyetted.Viszont az éjszakai meló sokkal nehezebb,mint a nappali, ha ismeri azt a szót,hogy bocsánat,annak örüljél, mert vannak férfiak még ezt sem mondják, ha hibásak akkor sem.
2014. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöknek változni kéne és megbeszélni a problémákat.


A csúnya szavakat én nem tolerálnám. Nagyon fiatalok vagytok, ha szerencsétek van és dolgoztok rajta, akkor összecsiszolódtok, ha nem sikerül, akkor tönkre teszitek egymás életét.

2014. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nagyon sokszor beszelgettunk , mondta hogy nem akar elvesziteni , (elozo baratnoje meghalt autobalesetbe) es 11 eves koromtol ismerem ot .. szoval orvendek hogy segit meg minden szeretjuk is egymast de ez idegesit hogy mindig hamar felmergelodik . Mielott oszehazasodtunk volna akkor is ilyen termeszetu volt , szoval nem a hazassagert ilyen ... Vajon megviselte a ex baratno halala ?
2014. nov. 7. 19:53
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem a kérdésre válaszolok, de azt írod 4 éve vagytok együtt? Tehát 16 és 20 évesen kerültetek össze?! Én azt gondolom hogy Ti még nagyon gyerekek voltatok és még mindig azok vagytok, a korotokból és a leveledből ítélve. Nektek még ki sem fejlődött a valódi énetek, hisz iskolába jártatok még (gondolom én) mikor összejöttetek, szülőktől függtetek, és a kamasz kor végén pedig összeházasodtatok. Még időtök sem volt magatokra ismerni :( Miért kellett így elkapkodni? Hm? Ez a levél arról tanúskodik hogy gyereke vagytok még. Sorry......
2014. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
o mar dolgozott en meg iskolas voltam igen .... nem kapkottuk el mivel 11 evesen ismerem o akkor volt 16 de nem jottunk osze mert anyum nem engedte de kesobb sikerult ....
2014. nov. 7. 20:08
 6/20 anonim ***** válasza:
Stresszes. Nálunk is ez van. Hagyd békén, és meg fogja hálálni. Ha cirkuszolsz, csak bepöccen hogy a feneked is kinyalja, te meg hálátlan kis izé vagy. És lesz is benne valami.
2014. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nos, azt, hogy 5 perc alatt felkapja a vizet, úgy hívják, neurotikusság. volt ilyen barátnőm. azt hittem, együtt tudok vele élni. és tudtam is, egyik fülemen be, másikon ki. aztán szétmentünk, mer nem hallgatom meg. lol. a jelenlegi barátnőm normális. mostani agyammal az első hisztije után lapátra tenném. Nem kell ezt elviselni.


Szép a gyerekszerelem, de az a szitu, hogy változni már nem fog a férjed. Ilyen a személyisége.mérlegelj, hogy így akarod-e leélni az életedet. Akarod-e, hogy a gyerekeitek így nőjenek fel?

2014. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt nem neurotikusságnak hívják, hanem úgy, hogy tömöm beléd a pénzt, aztán csak a pofázás megy mindenért. Ha nem tetszik, lelépsz, és ellátod magad. Aztán csókollak.
2014. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
kedves 7 es valaszolo ... igen nagyon boldogok vagyunk azok is voltunk es tervezzuk a babat de csak jovobe mert munkahely miatt nem alkalmas hamarabb ,mindenunk megvan igazan , soha nem csaltuk meg egymast , szoval nem hinnem hogy megvaltozik , elnezem ezt a hibajat sokszor de azert neha mergesit es kerdi aztan hogy szeretem e es hogy biztos nem hagyom el ... meh ilyen dolgok ... epp inkabb arra lettem volna kivancsi hogy milyen okbol ilyen ideges tipus , lehet megviselte a volt baratnoje halala meg egyszer neki is volt egy balesete! ... akkor en megis mit tegyek hogy jo legyen , probaljak valtoztatni jobban mint eddig?
2014. nov. 7. 20:21
 10/20 A kérdező kommentje:
ja de minden nap akar takaritani azert idegesit hogy mert nem varja hogy erjek haza csinaljuk egyutt??
2014. nov. 7. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!