Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Intelligens lennék?

Intelligens lennék?

Figyelt kérdés
Az átlagnál nagyobb intelligenciám lenne? Nem egoizmus,de sok olyan tulajdonságom van,ami az intelligens emberekre jellemző:éjszaka nehezen alszok el,az agyam folyamatosan pörög,könnyen elunom magam,gyerekkoromban inkább az idősek társaságát kerestem(50 évesekét)mint a korombeliekét. Visszahúzódóbb voltam,kissé furcsa. A matek mindig is nagyon nehezen ment(egy iq teszten szerintem simán elbuknék),amit más megtanult 10 perc alatt,azt én fél óra alatt. De irodalmi téren elég jó voltam,idegen nyelvből(Romániában élek)egy versszakos verset perc alatt tanultam meg jelesre. Már 8 évesen történeket irkáltam,meséket regényeket,nem mondom hogy profi volta,de eléggé ment,valamint folyton tanulmányoztam a csillagászatot,egy könyvemben mindent leírtam róluk,és MINDEN érdekelt a csillagászattal,történelemmel kapcsolatban. Folyamatosan az ilyen könyveket bújtam és rengeteget tudtam róluk beszélni,nagyon kíváncsi természetem volt,ami érdekelt azt én teljes mértékben áttanulmányoztam. Sosem éreztem magam otthon a korombeliek között(ma már ez változott)gyerekoromban,csak néhány barátom volt.

2016. ápr. 4. 13:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%
Ha ennyire rossz vagy matekból, a csillagászatot se tudod nagyon tanulmányozni. Én jó matekos vagyok, mégis sok matematikai dolog magas nekem, ami a csillagászat megértéséhez kéne.
2016. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%
Én a gimink legjobb matek érettségijét írtam és kibuktam egyetemen csillagász szakirányról.
2016. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a kerdezo csillagaszat alatt azt erti, hogy minden heten elolvassa a horoszkopjat nem azt a szintu csillagaszatot mint ti.
2016. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk az IQ teszt meg a matematika sztereotípiát. 20-20 perc irányított általános- és szakmai beszélgetés után nagyjából meg lehet mondani, ki hol helyezkedik el.
2017. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Plusz lehet valaki nem tudom, milyen hipermagas IQ-jú, ha a reá mért életbeli problémákat nem tudja megoldani, mit ért el vele? Alkotott-e bármit, ami által jobbá tette a világot?
2017. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!