Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rasszista vagyok, ha nem...

Rasszista vagyok, ha nem akarok ázsiaiaktól gyereket?

Figyelt kérdés

Rasszista vagyok, ha nem akarok ázsiaiaktól gyereket?


Semmi bajom velük, ismerek párat, jófejek, de Ők mind annyira hasonlítanak. És, ha teherbeejtenek egy nem ázsiait, vahy teherbeesnek egy nem ázsiatiól, a baba ázsiai kinézetű lesz.


Jó, tudom, hogy nem az a lényeg, hogy néz ki, hanem, hogy legyen egészséges, de kicsit több hasonlóságot szeretnék a gyerekemmel, annál, hogy neki is kerek feje lesz vagy 13 éves korától két szem keksz után 2 kilót hízik...


Eddig akárhány európai mutatta a gyerekét egy ázsiaitól, mindig úgy éreztem a fyerek 99% az ázsiai szülője és nem találtam benne szinte semmit az ismerősömből. És nem tudtam ezért ésinek tartani. De haragszom magamra, hogy ezt gondolom.


Most rasszista vagyok?



2016. ápr. 5. 03:17
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Igen, rasszista, és az ilyen gondolkodású emberek viszik háborúba a népeket.

Küzd ezt le valahogy, és keresgélj ázsiai emberekről olyasmit, ami erősíti benned a hitet, hogy pont olyan emberek, ha nem sokkal jobbak, mint egy európai.

Én meg ettől az európaizástól mászok már a falra, ettől a hülye Európa imádattól, hogy rendszerint olyan ortopéd emberekben van ez a fene nagy rasszista hajlam, hogy nekem ég a pofám miattuk...

Nem konkrétan rád értem kérdező, mivel nem ismerlek, de bizonyos fórumokon, facebook profillal beírt kommentek alapján leszűrve ritka gáz emberek verik a mellüket erre az Európai dumára.

2016. ápr. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen érthető a gondolkodásod. Lehet, hogy van benne egy picike rasszizmus, de nem mindegy? Legyél továbbra is kedves az ázsiaiakkal, de ne közülük válassz párt, ennyi :)
2016. ápr. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Egyértelmű rasszizmus, ha nem akarod, hogy a saját gyereket a párodra jobban hasonlítson mint rád, csak azért mert ő más rasszból származik... :/

Tedd fel a kérdést magadnak, mi van akkor, ha európaitól lesz gyereked, és mégis rá jobban hasonlít, a te kinézetedből nem örököl semmit. Akkor is rosszul éreznéd magad? Nem tetszene a saját gyereked, mert nem úgy néz ki, mint te? Vagy azt elfogadnád, csak ázsiai kinézetű ne legyen?

2016. ápr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Igen. Az vagy. Nem is kicsit.
2016. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki rasszistának számít manapság, aki eleve azt mondja, vannak különböző népek, akik különböznek. Már a kérdésed is rasszista, mert szerepel benne az "ázsiai" szó.

Ez van koma, ez egy világ lett. Vannak még hasonló divatszavak, amiket előszeretettel aggatnak olyan emberekre, akikkel nem értenek egyet.

2016. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

dehogy vagy rasszista, és ha az is vagy, kit érdekel? nekem volt ázsiai barátom, akit nagyon szerettem, de ha belegondoltam, hogy olyan gyerekünk lesz, akiről meg se lehet állapítani, hogy én vagyok az anyja, hát ettől én is elszomorodtam.

a szaporodás alapvető célja, hogy a génjeinket továbbadjuk. Namost te továbbadod, megküzdesz az utód felneveléséért, aztán a végén nem is látszik rajta a génállományod. persze, hogy valahol ez zavar.

amúgy a rasszista szó a modern kor legnagyobb fegyvere. sok manipuláció alapszik ezen, és ezzel a bűvös szóval mindent le tudnak nyomni a torkodon.

hát próbáld normálisan felfogni, hallgass a saját érzéseidre, és ne arra, amit az ügyeletes megmondóemberek próbálnak belédplántálni.

2016. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy rasszista. Miért lennél? Akkor lennél az, ha azt mondanád, hogy "nem akarok ázsiaiaktól gyereket, EZÉRT irtsuk ki az összeset, mert büdös ilyen-olyan nem tudom mik". Na ez már rasszizmus.


Viszont szimplán az, hogy nem akarsz tőlük gyereket, az ízlés kérdése. Én pl. rá se tudok nézni egy kínai/mongol/indián nőre szexuális értelemben. Soha nem tudnának felizgatni, sőt, kifejezetten taszítanak. Ettől még nem vagyok rasszista, ilyen az ízlésem és kész, és teljesen jogom van a véleményemhez, aki ez miatt megbélyegez engem (pl. hogy rasszista vagyok), az egy gestapós náci.

2016. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szrtm te Kérdező csak minimálisan vagy rasszista, de vannak a kommentelők között iszonyat rasszisták.. Én magam is ázsiai vagyok... Az unokanővérem amerikai emberrel házasodott és nagyon hasonlított az amerikai apukára...

És az utolsó kommentelőnek: kicsit azért visszafoghadtad volna magadat lehet h van pár ázsiai ember aki visszataszítónak tartja a magyarokat... Nem értem h miért kell ennyire megvetni az ázsiai embereket a kinézetük miatt... Tudom h én itt most 13 évesen nem okoskodhatok bele ilyen felnőttes broblémákba, de én így a 13 életévem alatt számtalan kritikát kaptam az ázsiai emberekre sokat bántottak azzal h ferde a szemem és még sok más kinézetemmel kapcsolatos dolgot csak azért mert ázsiai vagyok... Én így gyerek fejjel úgy gondolom h ezek miatt a rosszinulató emberek miatt kell gyorsan "felnőtt" fejjel gondolkodnom és visszafognom a sírást.... Pedig fájt..sokkal többet szenvedtem mint egy felnőtt meber....

Te Kérdező, most tedd fel magadnak ezt az egyszerű kérdést.. Neked csak az számít h kinézetre milyen gyereked van, vagy aupz is h milyen belülről? Ha titteket Magyarokat azzal pecsélnének és ezzel bántanának meg h "kerek" a szemetek, akkor biztosan furcsálnátok, mert nektek ez a természetes, ez a szép... De!! Az ázsiaiaknak a ferde szem a szép és a természetes.... Én nem kioktatom az ázsiai ember utálókat hanem csak azt kérem h gondolkozzanak el és kérlek titeket h a nálam kisebbeket ne csúfoljátok ahogy velem tették ezt kiskoromban. Egy életre nem felejtem el h egy védtelen és gyenge énemre támadtak és azokra a bántó szavakra sem fogok megfelejtkezni. Mert AZ visszataszító h egy felnőtt egy akármilyen származású gyereket bántson... Ezt a kérdést ne csak a Kérdező hanem a többi ember is tegye fel magának: mivan ha az ő gyerekeiket vagy őket bántották volna így kiskorukban vagy a szeretteiket??

2016. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És elnézést a hibákért a mondtaimban p, de ygszerűen csak felidegesítettem magam és gyorsan leírtam, mégha össze-vissza is, de leírtam mindent amit erről az egészről... Semkit semmakarok vele megbántani de ezeken megéri gondolkodni:)
2016. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

utolsó, téged pont a ferde szemed miatt bántottak, engem meg más miatt bántottak. nekem kerek szemem van, mégis találtak rajtam valami más fogást, amivel lehetett gúnyolni, és a mai napig is vannak ilyen emberek, pedig már rég felnőtt vagyok.

Ebből csak az a tanulság, hogy tök mindegy, milyen vagy, mindig lesznek emberek, akik valami miatt bántanak, szekálnak, nem kell mindent a ferde szemedre fogni. egyszerűen a helyzet az, hogy mindig lesznek primitív bunkók, akik a frusztrációjukat máson akarják levezetni, és ürügyet keresnek rá.

2016. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!