Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy sajnálom a...

Normális, hogy sajnálom a vágott virágokat?

Figyelt kérdés

Mindig,mikor kapok egyet, vagy látok egyet, elszomorodom, hiszen ezek végülis haldokló élőlények. Még az is megfordult a fejemben, hogy halálfélelmük van, stb, és érzik, hogy itt a vég. Egyébként tényleg érezhetnek így?

Azt tudni kell, hogy az átlagnál jóval érzékenyebb vagyok, ami az életben, mint tapasztaltam, sajnos nem szerencsés.


2016. ápr. 6. 03:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon bunkó és korlátolt az egyik hozzászóló..hol írtam én olyat, hogy nem vagyok vegetáriánus? De bizony az vagyok..a többieknek köszönöm a választ!
2016. ápr. 6. 10:22
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Úgy sem élne sokáig. Nem sajnálom, pont ezért.

Mikor a párom ezzel jött, egy évig ezért nem vett virágot, majdnem elküldtem a pics.ába, mert ez inkább csak egy kifogás. Akkor mentsétek meg az egész bolygót, miért nem csináljátok???

2016. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Akkor mentsétek meg az egész bolygót, miért nem csináljátok???


Mindenki annyit tegyen meg, amennyit tud. Annyit lehet elvárni egy embertől, amennyit ő maga képes megtenni érte. Nem tudod egymagad megmegnteni a bolygót, de pl a szemetet igenis tudod szelektíven gyűjteni.

Egyébként én nem vagyok elvakult. Aki eszik pl húst, szíve joga, nem ítélem el. A szőrmehordást viszont igen. És nem, azt sem ítélem el, ha valaki szereti a vágott virágokat és rendszeresen vesz is magnak vagy másnak.

A gyakorikerdesek.hu zömével ellentétben én nem vagyok egy ítélkező fajta.Pláne nem csípőből ítélkező.

2016. ápr. 6. 10:32
 14/17 A kérdező kommentje:

A gyakorikerdesek.hu zömével .. kimaradt a felhasználóiszó

tehát az oldalt felhasználóinak zömével....

2016. ápr. 6. 10:32
 15/17 anonim ***** válasza:
15%
Adok még egy lehetőséget, hogy nullára pontozzatok :)
2016. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a vágott virágot, mert halott. Miért ajándékozunk halott élőlényeket? Bizarr szokás. Sokkal szebbek a virágok odakint vagy egy cserépben.
2016. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kései Sirató ***** válasza:
Ti nagyon nagy tévedésben vagytok: a vágott virág egyáltalán nem halott, pl. egy bimbó kinyílik a vázában, ha halott lenne, akkor nem tudna kinyílni, pár nap múlva lesz halott, amikor elhervad, elszárad.
2016. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!