Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is úgy érzitek, hogy...

Ti is úgy érzitek, hogy másabbak vagytok az "átlagnál"?

Figyelt kérdés

A hócipőm tele van már az ilyen típusú emberekkel. Mikor látom gyakori kérdéseken is, hogy pl.: "neketek bejönne, egy ilyen lány, aki okos, aranyos, fiús, és NEM OLYAN MINT A TÖBBI?" Wtf? Miből gondolják azt, hogy ők jobbak, hogy ők különbek?

Na meg mikor általánosítanak, meg mikor depressziós egy ember, és csak azt tudja hajtogatni: "én már olyan sok mindent megtapasztaltam, és rájöttem hogy nem olyanok az emberek, mint aminek/akinek mutatják magukat, hogy milyen önzőek, és becsapnak, és egyebek" (mert még van egy csomó ilyen hülyeség)

Mikor ők is ugyanolyan ostobák, hogy néha nem tudják azt mondani, igen, én voltam a hülye.

Tulajdonképpen, hiába néztek most idiótának, de én tényleg kretén vagyok, önző egyebek, hiába szeretnék jó ember lenni, hisz nem lehetek Isten, halálomig ember leszek, és emberi tulajdonságaim lesznek. Amik néha rosszak. És ha rám azt mondják, igen te mondjuk irigy vagy néha, akkor arra azt mondom, igen, igazad van. Akkor miért vannak olyan emberek, akik csak fényezik magukat, és mindent letagadnak, hogy ők jók, ja és a legfonotsabb, hogy ők MÁSABBAK MINT A TÖBBIEK. Mivel általánosítanak, (most már én is kezdek) már nem lehetnek azok...És tisztelet a kivételnek, de titeket ez nem idegesít fel?

Végső soron, nektek erről mi a véleményetek?



2016. ápr. 6. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írja, ha mindenki különleges, akkor senki sem az. Én is pont annyiból különbözök vagy hasonlítok pl. a válaszadókra, mint aki utánam fog kommentelni.
2016. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, első vagyok, nem rólad írtam, hanem azokról, akikről írtál.

"Mit szóltok az olyan lányhoz, aki Star Wars-os pólót hord? Nagyon extraszupervagánykülönleges?"

2016. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Első, akkor elnézést kérek az indulatos válaszért.

Jól félreértettem...

2016. ápr. 6. 17:19
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ez egy bizonyos korban tök normális, főleg tinédzsereknél, nekem is volt ilyen korszakom, de tizenévesen szerintem a legtöbb emberben benne volt ez a "senki nem ért meg engem" mizéria. Az a gáz, mikor valaki huszonévesen is ilyen.
2016. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Lányoknl figyeltem meg főleg, ezt, hogy "én szoknyát hordok, meg ruhát, nem úgy, mint a többiek, akik mind egymást majmolják." "Én utálok sminkelni, nem is szoktam" "nekem főleg fiú haverjaim vannak, mert a lányok fúrják egymást" "gáz, ha lány létemre szeretem a videójátékokat meg a star warst?" :D

Egyébként szerintem lányok esetében nagyon nagyon sokszor a fiúknak való megfelelési kényszer vezeti ezt. A hetero fiatal lányok szeretik, ha felfigyelnek rájuk a fiúk, és hát mindenki tudja, hogy mennyire túl vannak fetisizálva a kocka csajok, meg a fiúk nem szeretik a vastag vakolatot, a csinos lábakat meg igen. Igazából, megőrjít, de tizenévesen szerintem sok ember hajlamos túl komolyan venni magát. Majd kinövik - remélhetőleg.

2016. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is ugyanolyan alapvető emberi tulajdonság, hogy mindenki különbnek tartja magát a többieknél, mint mondjuk az irigység.
2016. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van egy idézet, amit szeretek. Átlagember, aki azt hiszi magáról, hogy nem az.
2016. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!