Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lett a férfiakkal?!

Mi lett a férfiakkal?!

Figyelt kérdés

Észrevetetek hogy a férfiak már nem is azok?

Mert már csak selyem fiúk vannak, avagy tutyimutyi alakok akik igénytelenek és azt várják hogy a nők meg tegyenek helyettük mindent és ők hasra essenek értük?

A többi pali pedig meleg.



2016. ápr. 8. 01:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%
Ha nincs is igazad ebben a formaban,kb ertem,mire gondolhatsz.A tarsadalom teszi,azzal,h csak a nokkel foglalkozik es a ferfiakkal nem.
2016. ápr. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%
Egyrészt szerintem is a tàrsadalom, másrészt nézz körül hány fiú gyerek nő fel apa nélkül a környezetedben. Egy fiúnak szüksége lenne az apai mintára.
2016. ápr. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Apa nelkul vagyok 14 eve megsem vagyok selyemfiu. 15/F
2016. ápr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező pont az ilyenek miatt lettünk,, tutyimutyik'' mint Te!!Inkább nézz magadba!!!
2016. ápr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
71%

Mi lenne? Éljük az életünket.

Ha ilyen sok bajod van a selyemfiúkkal meg a melegekkel, akkor minek foglalkozol velük?

2016. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
34%
A nők azért születtek, hogy a férfiakat kiszolgálják.
2016. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
75%
Rossz közegben jársz-kelsz, aranyom.
2016. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a 2 létezik,de ha szerinted csak igen akkor sajnállak
2016. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Na és mi lett a nőkkel?
2016. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Jó,akkor most lesüllyedek a kérdező szintjére:


Észrevettétek már hogy az összes nő napjainkra csak pénzéhes,apuci pénzén elk.urvult buta liba,akiknek az értelmi képeségeik egy parkettalappal egyezik meg?Nem többek két push up-al felnyomott mellnél és egy pinánál.

És az olyanokról mint erkölcsi tartás hírből nem halottak.Ha bármilyen szakadt tróger fizet nekik még két kör felest,már szét teszik a lábukat.


Na kérdező,nincs igazam?


Valóban rengeteg olyan nő van mint amit leírtam,de nem mondhatom ki hogy mind ilyen.

Egyrészt azért nem mert nem isnerem az összes nőt,másrèszt mert ismerek kivételeket szép számmal.


És ugyan ez van a férfiaknál is.


Eléggé sajnállak hogy te képtelen vagy a plázákon kívül élni.Mert az a férfi tipus amit te leírtál leginkább csak plázákban és gagyi szórakozóhelyeken fordul elő tömegesen.


Valószínűleg te se jársz ezeken kívül más körökbe,ezért csak ezt ismered.


Ja,és egy röpke véleményt engedj meg:

Egy felszínes 3.14csa vagy.

2016. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!