Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ő a példaképem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye nagyon szeretem a TMI filmeket/sorozatot és a könyveket. Isabelle Lightwood a példaképem belőle, mert bátor és kiáll a szeretteiért és magabiztos ésvalamilyen szinten inspirál a karaktere. Szerintetek ez ciki? Mi a véleményetek róla? 15/L
2016. ápr. 8. 19:14
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem ismerem se a karaktert, se a sorozatot, de abban semmi gáz nincs ha egy határozott nő a példaképed, akár valós személy akár kitalált, nekem például a Doctor Who-ból a Doktor a példaképem, és eddig semmi kellemetlen élményem nem fakadt ebből, inkább csak pozitív
2016. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na én ismerem a sorozatot és szeretem is.

Egyáltalán nincs ezzel semmi baj. :) Sem most,sem pedig később nem lesz ciki. Hiszen az ő karakterében látod azt,amit te fontosnak tartasz és,ő mutatja azt hogy milyenné is szeretnél válni.

Ne aggódj emiatt! :)

2016. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 8. 19:44
 4/4 anonim válasza:
Bár nem ismerem a karaktert de biztos vagyok benne hogy nincs vele az égvilágon semmi baj .Szerintem mindenkinek van joga ahhoz hogy azt valássza példaképnek akit akar.Nekem is elég furcsa példaképem van mégsem ciki vagy ilyesmi sőt szerintem a barátaim nem is tudják.
2016. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!