Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok titeket zavar, ha...

Lányok titeket zavar, ha szőrös a barátotok lába?

Figyelt kérdés
Nos az én lábam elég szőrös és kíváncsi vagyok, hogy visszataszító-e. Itt a tavasz és lassan fel lehet venni a rövidnadrágokat. Ezért kérdezem. Van egy lány akiről nem tudom, hogy zavarná-e. 17/f

#tavasz #rövidnadrág #mi a francot kérdeztem
2016. ápr. 9. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Fiúknál nem ciki

lányoknál viszont undorító.


20/n

2016. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem :)
2016. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Az zavarna, ha nem lenne szőrös.
2016. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Azok a ferfiak akik borotvaljak a labukat, valoszinuleg borotvaljak a p*najukat is.
2016. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Az én páromnak konkrétan bunda van a lábán. :D (Augusztusban találkoztunk először, szintén augusztusban jöttünk össze,most meg már az eljegyzésen gondolkodik,illetve hó végén költözünk össze)

A legtöbb lányt (a barátikörömből) nem zavarja a szőrös láb. De volt olyan ismerősöm akinek kellett borotválnia, mert versenyszerűen biciklizett.

2016. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Az már egy instant IQ teszt, ha egy lány elvárja a FIÚTÓL vagy FÉRFITŐL, hogy borotválja a lábát, a másik IQ teszt, ha ezt meg is teszi a baromja...
2016. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Én vállalom, hogy selejt vagyok, de a szőr undorító. Nem lesz elfogadhatóbb, csak mert egy pasin nő, rajtuk általában erősebb is.


Vannak normálisan szőrösek, de van, aki úgy néz ki, mintha zokniban lenne.


Én imádom az izmos férfilábat, és megint csak a selejtségem okán a bőr érintését.

2016. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Igazából nem érdekel. De tagadhatatlanul férfiasabb ha szőrös a lába, de a jetiset azért nem szeretem annyira. De még mindig jobb ha borotválná. De ha őt zavarja hogy szőrös, akkor csinálja, emiatt nem szakítanék vele, csak furcsállnám. Az meg szintén az embernek a saját döntése kellene hogy legyen hogy nőként leszedi e, szerintem nagyon rossz dolog hogy a nőktől elvárás hogy azt tettessék hogy sehol se szőrösek amikor azok. Persze ha az ember szőr nélkül érzi jól magát csinálja, de ne ítéljük el azt aki nem szedi le nőként és azt se aki leszedi férfiként.
2016. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Jesszusom, össze se jönnék olyan fiúval, aki szőrteleniti magát. A barátomat még arra is megkértem, hogy az intimebb területeit se borotválja.
2016. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Én fiúként szólnék pár szót, ha nem bánod.


Azt neked kellene eldönteni, hogy zavar-e téged. Én személy szerint gyantázom és egyáltalán nem vagyok férfiatlan tőle.. Sőt izmosabbnak látszik. A volt barátnőm is így szerette. Szóval ha téged zavar, nyugodtan szedd le, engem nagyon zavart, mert én gorilla voltam.:D


Szóval van olyan lány, akinek tetszik, van, akinek nem, úgysem ezért fog szeretni. De szerintem egy nagyon szőrös férfi láb undorító. Mondjuk ezt a lányoknak kell eldönteni, de ha ez téged zavar, hogy nagyon szőrös, akkor szedd le!

2016. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!