Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavar, ha a barátotok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a barátotok/barátnőtök jó kapcsolatban van az exével, beszélgetnek meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Őszintén szólván nem örülök neki. akkor már megkérdezném, hogy miért is az exe...
2015. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:
35%
Zavarna. Hacsak nem azért az exe,mert kiderült,hogy meleg.
2015. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak esetek, amikor elkerülhetetlen... nekem az exemmel közös gyermekem van, így mindig valamilyen szinten része marad az életemnek. Viszont nem vagyunk barátok, nem beszélgetünk egymással a magánéletünkről, nem csinálunk közös programokat, stb. Van olyan exem is, akivel össze szoktam futni a buszon, és mint ismerősök elbeszélgetünk (mint mondjuk a szomszédokkal szoktam utazás közben).

Ezek nekem még beleférnek, a páromnál is el tudnám fogadni. De ha már meghitt csevej folyna, az már nekem sok lenne...

2015. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nagyrészt ezért szakítottam az akkori barátommal, mert túl jóban volt az első barátnőjével. Amikor már azt írkálják egymásnak, hogy szeretlek, az egy kicsit túlzás nekem. Állítólag úgy szerette, mint a testvérét. Hagyjuk má...
2015. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Félévente-évente egyszer ráírnak egymásra, hogy mi van velük, általános dolgokról, munka, család, ilyesmi, 10 perc. Ennyit el tudok fogadni, bár én semmilyen formában nem tartom a kapcsolatot az exeimmel. Ha találkoznék valamelyikükkel a buszon, mint azt korábban írta valaki, pár szóban én is elcsevegnék velük, mert egyikkel sem haragban váltam el, de egyébként tudatosan nem írnék rájuk facebookon, vagy ilyesmi.

Ha hetente beszélgetnének és nagyon szoros, meghitt kapcsolat lenne köztük, úgymond "barátok maradtak", azt biztos nem tudnám elnézni. Akit már láttál egyszer meztelenül, azzal csak a legritkább esetben lesztek egyszerű barátok, főleg, ha az a látvány egy több éves kapcsolat keretein belül volt. Nem tudnék bízni egyikük szándékaiban sem, de én féltékeny fajta vagyok, lehet, más ezt jobban tolerálná.

2015. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez összetett kérdés, és nagyon sok múlik az adott helyzeten.

Pl. ha van közös gyerekük, mindenképp el kell fogadni, hogy ott az ex is, a gyerek miatt.

Pl. ha ugyanott dolgoznak, nem várható el, hogy fújjanak egymásra vagy valamelyikük munkahelyet váltson, csak mert szakítottak. Ebből nagy bajuk lehetne a cégnél (és nem biztos, hogy könnyen találnának másik munkát).

Ha többet is akarnak egymástól, vagy az egyikük még visszapróbálkozna, az észrevehető. Ha ilyen nincs, és tényleg csak békében váltak el, semmi okom nem lenne féltékenykedni (amivel amúgy el is cseszhetném a kapcsolatot).

2015. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Különben én úgy vagyok vele, hogy aki menni akar, az akkor is megy, ha láncra vered, és aki maradni akar, azt akkor sem tudják tőled lenyúlni, ha lasszóval kergetik. :-)
2015. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem zavar. Nálunk mindkettőnknél van ilyen ex és egyinkünket sem zavar.
2015. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen zavarna.
2015. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van gyermekem exfeleségbél, akivel nem haragban váltunk el. Van olyan aki velem nem hajlandó beszélni, és van akivel semmi gond nem lenne, ha ősszefuznék. Akkor engem miért zavarna, ha neki is van olyanja, akivel ha úgy adódik akkor beül valahová beszélgetni? 😃
2015. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!