Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok is szoktak homofóbok...

Lányok is szoktak homofóbok lenni (vagy legalább olyanok, akiknek nem tetszik, hogy két fiút látnak kézen fogva vagy együtt valamilyen formában)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 13:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: 2 lány is lehet a téma, sokan reflexszerűen a férfiakra gondoltak.
2016. ápr. 10. 17:39
 12/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Egészségügyben diplomáztam ötösre, jó tudni, hogy sötét vagyok. :) A genetikai részét sok éve vizsgálják, nem jutottak nagyjából semmire. Egyszer azt mondják találnak valamit, egyszer, hogy mégsem. Ahogy írtam, "én úgy vélem", vagyis, hiszek abban, hogy valami defekt van. MRI a szakterületem, sok cikket olvastam a témában, ha nem genetikailag, de az agyi, idegrendszeri kapcsolatokban vannak különbségek. (Még ez is kutatás alatt) Meg eleve elég abszurd azt gondolni, hogy normális, mikor sem teremtéstörténeti, sem evolúciós szempontból nem magyarázható. Lássuk be azt a tényt, a heteroszexualitás az "általános", a "normális", a "többség", nevezzük ahogy akarjuk. Nem látom be, hogy miért ne tarthatnám betegségnek, ha pl.a depressziót, vagy ezer más pszichés eltérést annak tekintünk. Nyilván nem fertőz, ezért írtam is, hogy bátram megérinteném, nem viszolygok tőle, semmilyen negatív érzés, vagy félelem nincs bennem. Egy identitászavaros tinédzsernek viszont pont elég, ha lát ilyet, hogy mekkora poén megcsókolni azonos neműt, vagy együtt maszturbálni, kipróbálni ezt azt, ha mások csinálják, hát én miért ne? És mivel önmagát sem ismeri még, elkalandozik ebben a világban pár évet, majd rájön, hogy ő mégiscsak hetero. Ettől a pár évtől szeretném megóvni. Nem gondolom, hogy puszta identitászavarból valaki egy életen át homoszex. lenne. Ezért hiszem, hogy vannak olyanok, akiknél ez tényleg defekt. De sajnos van jópár olyan fiatal, aki csak kalandozik, mert fogalma sincs se a világról, se magáról.
2016. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Merész leszek, de mért baj, ha kalandozik?


Amúgy felőlem tartsd, aminek akarod, pl. a siketség is betegség (szerintem, bár ők azt mondják, hogy nem), ám ettől még támogatom az egyenlőségért tett lépéseiket.


De most van az, amit nem akarok: elkezdtük szétoffolni a kérdést. Ezért annak nevében bocsánatot kérek, aki megsértett, és maradjunk ennyiben.

2016. ápr. 11. 13:55
 14/21 anonim ***** válasza:

#2

hogy te mekkora ökörségeket írtál ... jézusúristen.


Na amúgy a kérdésre: elárulom, egyre inkább az a tendencia h a lányok sokkal durvábban tudnak homofóbok lenni, mint a heteró fiúk. van nálunk is teljesen heteró fiú és láss csodát, abszolút jó barátja egy meleg srác, még meg is védi ha beszólnak neki, ellenben a lányokról ez nem mondható el. legtöbbet pont ők csesztetik.

Szal sztem ez a fiú-homofóbia mára megváltozott nagyon, és a jelenlegi, nagyon erősödő tendencia a lányok homofóbiája!

2016. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

na jó, én nem győzök ledöbbenni, ,de ha eü-s vagy, akkor már értem, honnan ez a sötétség. még szerencse h nem pszichológusként nyomod ezt a szöveget.


"Egy identitászavaros tinédzsernek viszont pont elég, ha lát ilyet, hogy mekkora poén megcsókolni azonos neműt, vagy együtt maszturbálni, kipróbálni ezt azt, ha mások csinálják, hát én miért ne? És mivel önmagát sem ismeri még, elkalandozik ebben a világban pár évet, majd rájön, hogy ő mégiscsak hetero. Ettől a pár évtől szeretném megóvni."


--tényleg? na miket meg nem tudok ... képzeld, az ég világon semmilyen "eltérítő"-hatással nincs egy teenagerre, ha pl két fiút lát csókolózni, ez nem így működik, hogy "miért ne alapon".


Nem akarom elhinni h ilyen emberek vannak .... NAGYON DURVA!!!

2016. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#13

dehogy baj. teljesen természetes és bizony igen sok heteró fiú megteszi, mégse lesz meleg tőle. teljesen egészséges kíváncsiság a saját nemünk iránt, ennyi.

2016. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy tendenciának nevezi az egyik válaszoló, mert én ilyesmivel alig találkoztam. Amit én hallottam lányok részéről, az az, hogy ha valaki meleg, elkezdik ilyen cuki fiúbarátként kezelni, ami abban az esetben tök rendben van, ha amúgy is jóban vannak, de hallottam már olyat, hogy egy meleg srácot idegesíteni kezdte, mennyire rámásznak a lányok, mióta tudják.
2016. ápr. 17. 09:27
 18/21 A kérdező kommentje:
Ja, és arról nem írtatok, hogy a lányok hogy viszonyulnak a leszbikhez.
2016. ápr. 17. 09:27
 19/21 anonim ***** válasza:

#17

igen, többszörösen tapasztaltam.

még gimnáziumban is volt olyan eset, hogy az egyik meleg srácot a lányok ba..tatták de kegyetlenül, aztán a hatalmas heteró társai meg úgy megvédték h csak lestem, alig akartam hinni a szemeimnek én magam is, na de pont ezt mondom h a mai fiatal generációnál már nagyon másképp megy ez a dolog. és hát valljuk meg, aki magabiztos a saját nemi orientációját illetően, azt ugyan nem lehet megingatni olyannal h jaj meleg lesz csak mert lát egy meleget :) jó persze ettől még továbbra is nagyon sok az ostoba (arányaiban Maon kiemelkedően durva mértékű a tudatlanság ...), de mint javuló tendencia, ezt látom.


Persze azt sosem szabad elvárni hogy egy civilizált nyugati felfogással álljanak a kérdéshez (ahol talán szintén magyar szemmel paradox módon ott tartanak, hogy a melegjogi harcosok fő szószólói pont a legnagyobb heteró srácok, elég érdekes ez is, igaz?), de magyar viszonyok közt nézve, határozottan tapasztalható egy ilyen javulás.

2016. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ja a lányokat nemtom, de az ő megítélésük mindig enyhébb, pozitívabb.
2016. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!