Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eggyes emberek miért nem...

Eggyes emberek miért nem válaszolnak ha kérdezem őket?

Figyelt kérdés
És most nem hülyeségeket kérdezek tőlük, sokszor tapasztaltam főleg akkor amikor többen vagyunk együtt. De nem csak akkor! És szerintem ez rohadtul idegesítő.

2016. ápr. 11. 10:00
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és hozzátenném, hogy nem halkan beszélek
2016. ápr. 11. 10:03
 2/8 anonim válasza:
Így akarják a tudtodra adni, hogy zavarod őket?
2016. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Más nem lehet? Mert családon belül is tapasztalom
2016. ápr. 11. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennek sokféle oka lehet. lehet, hogy már a kérdés is kínos számukra, lehet a válasz. Lehet, hogy nem tudnak válaszolni, vagy tudnának, de úgy vélik nem tartozik rád. Lehet, hogy figyelmetlenek, vagy másra figyelnek. Lehet, hogy a társaságban van valaki akinek nem akarják, hogy a tudomására jusson a válasz. Lehet, hogy szimplán "bunkó", vagy téged tart annak és sorolhatnám.........
2016. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Másra figyelnek és az fontosabb mint te.

Velem is ez van, ha beszélek a pasimhoz, de nem hat meg, akkor nem szólok hozzá, ha másra figyel.

2016. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja ezt én is észrevettem, hát én már nem is kérdezek tőlük, mert tudom hogy úgy se fognak válaszolni ergo tökmindegy :D Akkor válaszolnak ha valami különleges személy vagy, olyan vagy akire fellehet nézni, akiben látnak valami érdeket, sajnos ez van
2016. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, hozzáteszem még, hogy faterom azért nem válaszol, mert süket :D, de ha meghallja akkor ő mindég figyel rám xD
2016. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert tesznek rád. Még annyira sem vesznek emberszámba, hogy felfigyeljenek arra hogy egy kérdést tettél fel.. Velem is előfordult párszor.

Kérdek valamit tőle: erre nézi a telefonját vagy ujját vagy tudom is én mijét és mintha semmi sem történt volna. Erre megkérdem még egyszer és másra figyel..

2016. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!