Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek az érettségitől,...

Nagyon félek az érettségitől, pedig a 4 év alatt rendesen tanultam. Más is így van vele? 18/L

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én is féltem, de tudtam, hogy menni fog, amennyire kell. így is lett :)

aztán egyetemen meg félévente kell vizsgázni, szóval szokj hozzá a folyamatos stresszhez, ha szeretnél tövábbtanulni! :)

2016. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is féltem,ráadásul nekem egyedül kellett felkészülnöm rá. Nem lesz gond,főleg ha eddig tanultál. Az egyetemen kb egy zh-ra kell Ennyi anyag :)
2016. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én konkrétan a középiskola 4 évét végigrettegtem, hogy majd mi lesz az érettségin, milyen ciki lesz, ha megbukok. Aztán persze sikerült ötösre az összes simán, és utólag már nevetségesnek tűnik, hogy miért féltem tőle ennyire. Igazából semmivel nem nehezebb, mint egy sima témazáró vagy felelés. Sőt, az írásbeli még könnyebb is, mert sok olyan feladat van, ahol csak a józan paraszti eszed kell használni, nem is a konkrét tudásodat. Nálunk töri érettségin pl. volt egy olyan feladat is, hogy rakd sorba a nemt'om milyen háború történéseit. Nekem gőzöm nem volt róla, de mivel a töri atlasz hátuljában benne vannak a fontosabb évszámok, történések, az ott leírtak alapján könnyen sorba tudtam rakni. :D Szóval nem kellett tudnom igazából semmit, a megadott forrásokból ki lehetett találni a dolgok 80%-át. Volt vmi olyan feladat is, ami egy másik feladatra utalt vissza és lényegében a feladat megfogalmazásában szerepelt az előző feladat válasza. :D Szóval csak IQ kell és menni fog. :D


30/N

2016. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!