Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eljutottál valaha arra a...

Eljutottál valaha arra a szintre, hogy egyedül is jól érzed magad, egyedül is elmersz menni mondjuk étterembe, sétálni, strandra? Ha igen, hány évesen következett ez be?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 17:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
mindig 21 leszel? :O
2016. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Igen, és 11 éves koromtó úgy nagyjából.
2016. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Sose okozott problémát, hogy egyedül menjek ide-oda. :)

26N

2016. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5 év után sem tudtam megszokni a magányt, csak az tart távol, hogy bekattanjak, ha belemerülök a sorozatokba, vagy olvasásba vagy zenehallgatásba, de egyedül menni... még azt is alig bírom ahova muszáj, annyira gyűlölök egyedül lenni.
2016. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem alakultak ki tartós kapcsolataim, de jól érzem magam egyedül. Bár inkább ilyenkor bezárkózom. Eddig gátlásokkal voltam tele, most meg egyre jobban kezdem elfogadni magam, és így szívesen megyek már egyedül el bárhová. Sétálni, sportolni elszoktam. De majd több helyre is szeretnék. Idővel menni fog:)
2016. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Fuh ez jó kérdés!!

Én már egyedül elmegyek moziba, az jó szórakozás. De más program nincs, amit egyedül tudnék csinálni:(

Néha kutyát sétáltatok és szól valami a telefonomról pl. morning show

De sajnos ha nincs senki, akivel programot tudnék csinálni egyszerűen elveszettnek érzem magam és kedvem sincs semmihez:(

26/L

2016. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 elwera ***** válasza:

Egyszer anyukámra kellett várnom aki dolgozott. Mivel nem akartam a munkahelyén egy sarokban ülve unatkozni, arra a 2 órára bementem egy közeli moziba és megnéztem egy vígjátékot. Beültem a székbe, néztem jobbra, néztem balra, és olyan furán visszanéztek rám. Aztán baromi kellemetlen volt, hogy amikor jött egy vicces jelenet, akkor nem röhöghettem senkivel sem együtt, hanem így magamba kellett volna nevetnem. Hát nem is nagyon nevettem semmin, nagyon zavart hogy senkivel nem oszthattam meg az élményt. Képtelen vagyok egyedül szórakozni.


Egyedül maximum bringázni vagyok képes. Ha sétálni akarok céltalanul, akkor inkább viszem a kutyámat.


Mekibe, vagy kínaiba ültem már be egyedül kajálni, de azt is csak akkor amikor már az éhhalál fenyegetett. Enni azért tudok egyedül is, de volt olyan időszak, amikor nem. Tehát volt régen olyan, hogy csak akkor ettem pl amikor a párom hazajött. Egyedül semmit, mert egyedül az evés sem esett jól. Most már folyamatosan eszegetek egyedül itthon is, vagy bárhol.

2016. ápr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A mozi először nekem is furcsa volt. Úgy éreztem mindenki engem néz. Bár először a Magic mike XXL-t néztem meg úgy, hogy én tök elöl ültem és az a 15 ember meg teljesen hátul. És én érkeztem utoljára :D

De aztán megszoktam, sőt kicsit jó érzés is egyedül menni, hogy 'na látjátok én simán eljövök moziba egyedül':D

2016. ápr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én egész életembene gyedül voltam...Voltak kapcsolataim, de azok gyorsan végetértek, na meg nem is mindennap voltunke gyütt egyikkel se. Barátaim szintén úgy vannak, hogy nem a közelben, így évente 1-2 szer találkozunk. Suliba is mindige gyedül buszoztam meg sétáltam, nagyon rossz érzés, na meg aki mindig egyedül mászkál, az jó célpont a tolvajok és hasonló szándékú emberek számára is, főleg ha a napi rutinodat kifiygelik. Állandóan keveredtem iylen lehúzós történetekbe, hála Istennek eygszer sem raboltak ki vagy vertek meg. Sokszor voltam rákényszerülve, hogy egyedül üljek be kajáldába, az is nehéz volt, remegő kézzel emeltem a villát a számhoz, meg úgy éreztem, hogy mindenki engem néz...Mintha csak árnyéka lettem volna önmagamnak...Moziba már 5-6 éve nem voltam, amikor voltam akkor is csak anyuval. Sétálni a nagymamámmal járok. Régebben oda is jártam egyedül, de már annyira elegem van az egyedüllétből, hogy kell valaki, akivel eljárhatok. Rendezvényekre nem igen járok, szórakozni se, nincs kivel. Néha bevásárolni járok még el anyámmal, aztán ennyi. Évente 1-2 szer meg találkozunk a barátaimmal, ahogy ráérnek, azok a napok nagyon jók, olyan, mintha megtalálnám olyankor önmagam. Bár lennének a környéken is akikkel járkálhatnék, minden más lenne :) A legrosszabb, hogy ezen a helyzeten nem tudok változtatni lassan 23 éves fejjel, csak egyre jobban belesüllyedek ebbe az egészbe. Tényleg SENKI nincs,a ki mellettem állna a világban a csonka családomon kívül.
2016. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

Mindig is ilyen voltam. Gyerekként sem zavart sosem, ha egyedül kellett elmennem fagyizni, vagy a játszótéren nem volt kivel homokozni. Nekem az a furcsa, hogy vannak akik nem bírnak meglenni egyedül, és mindig kell a díszkíséret.

21/L

2016. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!