Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eljutottál valaha arra a...

Eljutottál valaha arra a szintre, hogy egyedül is jól érzed magad, egyedül is elmersz menni mondjuk étterembe, sétálni, strandra? Ha igen, hány évesen következett ez be?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 17:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20 éves korom óta egyedül járok mindenhova. Most 30 vagyok. De én ezt nem éreztem soha egy szintnek, ahova el kellene jutni. Egyszerűen nem volt kivel mennem, hát mentem egyedül.
2016. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én jól érzem magam egyedül, de elmenni ide-oda magamban nem szeretek, régebben könnyen ment. Így sokszor inkább nem megyek sehova mivel nincs kivel, ilyenkor lefoglalom magam itthon, vagy kutyát sétáltatok. 23/L
2016. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nem, pedig utálok örökké csak egyedül lenni, de a természetem nem engedi, h másokkal legyek
2016. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!