Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a népszerü, joképü, gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a népszerü, joképü, gazdag srác ir egy dalt, akkor miért kezd el neki rögtön udvarolni még több lány?

Figyelt kérdés

ir egy dalt irtózatosan gyér minőségben, pedig vannak drága profi cuccai (gitár, hangkártya, mikrofon) és rögtön ugy néznek rá mint valami istenre.


nekem meg ki vannak adva dalaim, mégis a kutya nem mondta azt, hogy jóvan. Mondjuk én nem is nyálrockot csinálok, hanem edm. De nyilván ha technot csinál a srác, akkor is nedvesednek rá.


2012. dec. 11. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Aki gazdag,jóképű és népszerű az akármit csinálhat mindig is lesznek csajai.

Ez az emberiség egyik alaptörvénye:D

2012. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
azért mert gazdag, jóképű és híres a lányok szemében:) azzal hogy írt valami szart, a lányok csak mégjobban beakarnak neki nyalizni azzal hogy 'húúderohadtjólett' járunk?-.-
2012. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést :D Ha valaki jól néz ki már az elég, nem hogy még ha népszerű is, plusz szeret zenélni :)

És hát igen, a lányok többsége a hallgatható dallamos zenét szereti :)

2012. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hallgatható dallamos zene? mert az ilyen hiphopos jazzes dolgok nem dallamosak? a gyerek konkrétan am olyan zenét irt, hogy olyan visszhangos, hogy alig lehet érteni amit énekel. Ha és pl ha telon hallgatom, amin csak 1 hangszóró van, akkor csak egy torz massza az egész dal, mivel még azt se érzi, hogy mitöl szól nagyjából jol egy zene...nem is hasonlitotta sztem semmilyen referenciához...gondolom abban a hitben él, hogy bármihez nyul, az arannyá változik.
2012. dec. 11. 20:11
 5/17 anonim ***** válasza:
Aki ilyen,az akármit csinálhat,azt imádni fogják a lányrajongói..
2012. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

bocs, félre értettem, azt hittem te csinálsz technót... :)

a hiphop jó, meg a jazz is. Ha meg nem mutogatod, hogy mit csináltál, senki ne fog róla tudni... te is hallgattasd velük a zenédet :) nem hülyeség ám, egy zenész srác nagyon vonzó tud lenni, főleg tizenéves korban :)

2012. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én deep houset (azt a jazzes fajtát) csináltam, nem technnót...a hiphop meg csak csali volt, mert tudom, hogy a rock után a rap a másik populáris bugyinedvesitő dolog...az edm (electronic dance music) valahol a lista végén kattyog, pedig ott vereti rá mindenki hétvégente.
2012. dec. 11. 20:28
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Te most azért zenélsz, mert szereted? vagy mert ezzel akarsz paráználkodni?


Amúgy utálom a zenészeket.


26L

2012. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert aki eleve jóképű és gazdag és népszerű, az már eleve dominánsként és magas értékű férfiként szerepel a lányokban. Ez pedig a lányoknál hihetetlen erős szexuális és érzelmi köteléket alakít ki az illető fiú irányában. (Ez kb. olyan erős mint a kokain-függőség)


Erre rájön az, hogy ír egy dalt, ami pedig az érzelmi húrokat pengeti meg, vagyis a lányok a szexuális vonzalom mellé nagyon erős érzelmi síkon is elkezdenek hozzá kötődni. Ez a legerősebb fajtája egy nő szerelmének, amikor a szexuális és érzelmi dolog összefonódik.


Ezért van a sok fiúzenekarnak, énekesnek stb. többmilliós rajongótábora, ezért lesznek miattuk lányok öngyilkosok stb. Mert ez az egyik legerősebb pszichológia reakció, amit egy lányban ki lehet váltani.


Az oka evolúciós okokra vezethető vissza, amikor minden nőnek az biztosította a túlélést és a sikeres utódok nemzését, hogyha a LEGERŐSEBB, LEGJOBB GENETIKÁJÚ, LEGTÖBB ERŐFORRÁSSAL rendelkező férfinak szültek gyereket.


Mivel amely nők a legszebb, legtöbb erőforrású férfit választották ki, azoknak maradtak fenn az utódai, ezért ez a tulajdonság evolúciós alapon fennmaradt, és a mai napig is érvényes. Hát ezért szerelmes az összes lány ugyanabba a néhány sikeres, jóképű, gazdag férfibe. Mert ők adják a legegészségesebb, legerősebb utódokat.


Téged azért szärnak le, mert ha nem nézel ki jól és nem vagy alfahím, akkor a zeneszerzés önmagában egy béta, magányos, érdektelen dolog. Önmagában egy lány számára érdektelen. Csak akkor lesz értéke, ha egy vonzó alfahím csinálja, mert egy lány számára minden csak akkor érdekes, ha egy számára kiemelkedő értékű férfi csinálja. A férfiak 99%-a érdektelen a lányok számára, akkor is ha zeneszerző géniusz vagy fizikus.


Az oka az, amit fent írtam. A nőknek evolúciós kötelességük kiválasztani a LEGJOBB hímet. A többivel nem foglalkoznak.

2012. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ja te ilyen álomvilágba élő pua növendék vagy?
2012. dec. 17. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!