Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok az egyetlen, akit...

Én vagyok az egyetlen, akit kiborítanak a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Szörnyű, hogy már a 12 évesek is cigiznek és mennek a bulikba piálni és összejönnek egymással stb. Régen ez nem így volt. Nekem nagyon hiányoznak azok az idők. Ti hogy vagytok ezzel? És szerintetek a régi, vagy a mostani fiatalok a boldogabbak?

2016. ápr. 19. 00:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Engem csak egy dolog "zavar" vagy inkább kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a hozadéka, az pedig az online világ. A mostani fiatalok beleszülettek ebbe a digitális világba, már 9 évesen naphosszat lógnak a fészbukon, és valami netes játékon csetelnek a "barátaikkal". Szerintem ez egyáltalán nem egészséges és meglesz a böjtje. Az emberei kapcsolatok nagyon el fognak silányulni és értéktelenedni.
2016. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Régen nem csinálta akinek volt lehetősége rá? Mi borít ki benne? Árt? Igen árt, méghozzá az egomnak, mert van bennem egy kisebbségi komplexus, hogy miért nem voltam ilyen 12 éves. Persze nem lenne ilyen komplexusom, ha nem lennének ilyenek.
2016. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!