Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs ilyen srác sehol?

Miért nincs ilyen srác sehol?

Figyelt kérdés
Hiaba keresnek ilyet, egyszeruen nincs. Valaki aki erett, tud KOMOLY dolgokrol beszelgetni. Es hatarozott, dominans, szeret iranyitani. De nem gondolok most semmi rosszra. Csak egy iranyitosabb felre a parkapcsolatban. Akinek ajandek ha egy lany/no megbizik benne, es ezt megbecsuli. Es tamasz, ha kell, nem zavarja, ha neha a parja gyenge, es szuksege van egy eros kezre, ami megtartja. Ilyen ferfi csak az erzedfordulo elott letezett, vagy mi? Kihaltak...?

2016. ápr. 19. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen csak 1000-ből egy.

Nehéz megtalálni,még én sem találtam meg az ideálom.

2016. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem haltak ki. Én ilyen vagyok, de viszont pont nem kellenek a gyenge jellemű nők.
2016. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg egy nőiesen határozott nőt keresek,aki intelligens,ad magára és problémamegoldó,és nem nyafogó típus,én határozott természetű vagyok és nem bírom ki a nyafogást és a tétlenkedést
2016. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kihaltak, és szerintem nem is ritkák az ilyen férfiak, csak fel kell ébreszteni bennük ezt az oldalt. Ehhez meg olyan nő kell. Én is irányító típus vagyok, másként nem is tudnék élni, de sok lány nem tud hova tenni emiatt, vannak akik barátnak sem akarnak, és vannak akik meg egyenesen megijednek tőlem, szóval így sem könnyű és bár jól hangzik amiket leírtál, de pl nekem is vannak elvárásaim, amik ezt a néhány dolgot mesze túlszárnyalják. De egyébként nem keresek társat.
2016. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szinte magamra ismertem. Bár nem szeretem megmondani másnak, hogy mit csináljon, azt sosem szoktam hagyni, hogy mások "füttyszóra táncoltassanak". Nagyon jó érzés a tudat, hogy védelmet jelentek egy lánynak, és hogy ő is bizalmat szavaz nekem.


Szóval, kedves Kérdező, vannak olyanok, akiket leírtál, csak elvétve.

2016. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden második-harmadik férfi ismerősöm ilyen.

Én is tudok komoly dolgokról beszélgetni, de a legtöbb nőnél ez kimerül az utazásban meg a gyerek témában. Határozott is vagyok, de jó párszor megkaptam, hogy nem, mert nem érdektelen dolgokban nem vágtam rá valamire a választ. (Pl. hova menjünk kajálni.)

Megbecsülöm, ha egy nő megbízik bennem, de fogadja el, hogy én nem 2 nap alatt fogok megbízni benne. Támasz is vagyok, de a hiszti nem érdekel.

2016. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak nézz körbe és biztosan találsz, úgy nehéz h futólag rányomsz egy bélyeget hogy Uncsi,Átlagos. Közben meg lehet egy beszélgetés alatt ha jobban megismernéd kiderülne hogy Hegyet is képes elmozditani miattad
2016. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen az emberi faj kétmillió éves evolúciója még nem termelt ki olyan srácokat, akik méltók lennének hozzád.
2016. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom szóról szóra ilyen!!! Kezdetben kialakulatlan és határozatlan voltam, de segített, és mellette már határozott nőnek tudom mondani magamat! A barátom szintén nagyon határozott, férfias, és irányító (de nem úgy hogy midnig megmondjam hogy mit csináljak, csak férfi létére ő hordja a nadrágot :) ). E mellett igen intelligens, okos, céltudatos, viszont van benne némi rosszfiúság ami még izgalmasabbá teszi :) Nem mellesleg nagyon jó képű, izmos teste is van ami plusz bónusz :) Egyetlen egy hibája van, ami miatt viszont sok nőnek nem kellene szerintem, hogy 175 cm magas. De hát, így jártak azok akik kikosarazták. Én össze teszem a két kezemet érte :) Meg én is fejlődök mellette, hogy jól kiegészítsük egymást.
2016. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!