Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni rajta?

Hogyan tudnék változtatni rajta?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromba nagyon visszahúzódó gyerek voltam. Most, hogy szinte már felnőttem sokat változtam de még néha nehezen nyílok meg. A szüleimmel jó a kapcsolatom de a barátnőimmel beszélek mondják, hogy ők minden megbeszélnek az anyukájukkal meg mminden én meg szinte semmi komolyat nem beszélek meg vele a családból a nővéremmel van a legjobb kapcsolatom mert úgyérzem hogy ő mindig megért a szüleim meg nem vesznek komolyan sosem.Ha valamibe beleakarok szólni otthon megsem hallgatnak. Mindig van bennem bizonyítási vágy hogy

megmutassam nekik hogy mire vagyok képes.



2016. ápr. 19. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen akarsz lenni?
2016. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magabiztosabb és nagyobb szájú. Nem arról van szó hogy nem tudom magam megvédeni, ha kell akkor kiállok magamért.
2016. ápr. 19. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan min is akarsz változtatni?
2016. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell es egy ido utan konnyen fog menni. Mas modszer nincs.
2016. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaa értem. Interneten rengeteg megoldás van rá, hogy gyakorold a magabiztosságot. Kis kutató munka és a kánaánban leszel.


Nagyszájú embereket pedig nem szereti senki, ne akarj olyan lenni:)

2016. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!