Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért kötnek a leg...

Az emberek miért kötnek a leg apróbb részletéig bele mindenbe?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy van egy egyszerű dolog, egy sima kérdés, vagy mondat, vagy bármi, De az nem elég nekik még számon kérik, még Gerjesztenek mellé, vagy bonyolítják, kitalálnak, kreálnak olyan dolgot amiből még vita is lehet. De leginkább nőknél tapasztalom ezt, persze férfiaknál is van nem vitatom. De Pl Boltba veszünk valamit egy sima egyszerű dolgot, kifizettük akkor úgy esik a dolognak, hogy ez nem az, meg ez nem olyan, vagy hogy ez kisebb, vagy szélesebb mint a másik. -ebből meg ugye jön még a személyeskedő megjegyzés személyeskedés, bele viszi hogy Én milyen vagyok..hogy én nem tudok normálisan választani...stb Ezzel Generálva egy vitát. S nem azt Nézi hogy Egyáltalán eljutottunk addig hogy megvegyük, ott van a kezébe fogja..

Ez olyan gyerekes viselkedés, pedig felnőtt emberek.

Én azt nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni egy tényt, hogy az úgy van, miért kell még megforditani, kiforditani, megkérdőjelezni ? És Nem nyugodnak, nem fogadják el, keresik rá a magyarázatot.. Miért vannak ilyen emberek ? egyáltalán honnan ered ez félés, bizonygatni akar, önértékelési zavar vagy mi ez ?

Itt is észre vettem már az oldalon, feltettem egy egyszerű kérdést, erre olyan mintha nem értenék meg a kérdést, belefonnak más dolgot aminek köze nincs a kérdéshez, és abba az irányba terelik és úgy fúják fel az egészet..


2016. ápr. 20. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bandi6891 ***** válasza:
kerüld őket,olyan vírusok ők ami ellen nincs orvosság.
2016. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Mert a kérdések többsége nem felel meg a "szükséges és elégséges" követelmáénynek.

Mert a kérdezők többsége nem tudja, ha valaki két mondatban mondja el, amit egyben is lehet, EGYÉB ALJASSÁGRA is KÉPES!

2016. ápr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna! :D

Lány vagyok, de sztem más, mint a többi, legalábbis sokkal kevésbé hisztis. A pasik szerint ha egy nőtől megkérdezik, hogy mi a baj, és a válasz, hogy semmi, akkor az "valami". Nálam nem. Ha én azt mondom a páromnak, hogy nincs semmi baj, akkor nincs semmi baj.

Ha felteszi ezt a kérdést, mindig elkezdem pörgetni az agyamban, hogy mit csináltam, mit mondtam, hogy néztem, amiért ő azt hiszi, hogy bajom van? Vagy ő mit csinált/mondott mostanában, ami nekem szerinte nem tetszik? Általában semmit. De ezzel a válasszal nem éri be, és akkor már tényleg bajom van, mégpedig az, hogy nem hagy békén és problémát gerjeszt a semmiből. XD Aztán még ő van megsérődve, hogy elrontottam az estét (mert ez általában este történik, amikor igazából ő a nyűgös)

A másik meg, hogy én nem lehetek soha nyűgös, fáradt, nyúzott, ok nélkül rossz kedvű, mindig ugyanolyan vidámnak kell lennem, különben jön a megjegyzés, hogy "nem ilyen szoktál lenni. mi a baj?" és így tovább... XD

2016. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na Igen felháboritó egy dolog, Ha nincs semmi de úgy őszintén, elkezd járni a kis agya.. én is már utálom az ilyet. De teljesen ki van fordulva a dolog, ha meg aztmondod hogy baj van, akkor azt meg úgy veszi hogy nincs semmi. ki érti ezt..
2016. ápr. 20. 08:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit vettél a boltban?

(Lehet, hogy én is ilyen vagyok, ha ismernélek, kinyomtatnám ezt a szöveget, és kijavítva adnám vissza. Piros tollal, hogy maximalizáljam a lelki sérülést.)

2016. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Lány vagyok, de sztem más, mint a többi, legalábbis sokkal kevésbé hisztis"

Kivétel nélkül MIND ezt mondjátok magatokról.

2016. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!