Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek,...

Miért ilyenek az emberek, hogy mindenbe belekötnek?

Figyelt kérdés

A tegnapi napon (12.) feltettem itt egy normális kérdést, és a rendes válaszok helyett jöttek a rosszindulatú, ócsároló, kötekedő, értetlenkedő hozzászólások..., akár egy sz*rfergeteg.

Ráadásul, az összes rosszmájú választ 100%-osra felpontozták, ami azt jelenti, hogy a válaszolókon kívül, valószínűleg mások is megnézték a szóban forgó kérdést, és ők is ellenem fordultak.

Megkérdeztem több ismerősömet is, mi az őszinte véleményük erről, és ők érdekes módon, teljesen "helyénvalónak", és érthetőnek találták az adott kérdésemet. Egyetlen egy, elvont utalású szó miatt "indult el a lavina".


2015. márc. 13. 00:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
43%
Ne csüggedj, én ma jártam pont ugyanígy, mindennek elhordtak, úgy tűnik itt az embernek nagyon meg kell válogatni a szavait. Gonoszak. Fel a fejjel, az biztos, hogy én nem teszek fel itt kérdést többé.
2015. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivétel(ek)nek.
2015. márc. 13. 00:45
 3/15 A kérdező kommentje:

00:45


Köszönöm a válaszod, és a megértésed.

2015. márc. 13. 00:47
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a furcsa még, hogy nem törődtek magával a kérdés "konkrétumával" ... Nem arra válaszoltak.
2015. márc. 13. 00:56
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Mi volt az a szó?
2015. márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Ez biztos az a pestises, meg nem értett hülye gyerek...

Amúgy ha valaki normális kérdést tesz fel, normálisan megfogalmazva és érthetően kifejtve, akkor érdekes a válaszok is hasonló stílusban szoktak érkezni. Én is szoktam néha kérdést feltenni. Persze mindig van egy két csakazértis-marha aki csak a trollkodás kedvéért írogat, de még eddig mindig kaptam normális válaszokat.

2015. márc. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Én ha normális választ akarok kapni akkor pucsítok.. Amúgy semmi értelmes válasz nem jönne. Lehangolo

Megkerdezik a véleményt is. Hasznos kell legyél,nem népszerű és akkor felpontoznak

2015. márc. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel sajnos nem tudsz se kérdést, se választ törölni, ezért azt javaslom, hogy ne háborogj a sok bnkón. Magukat jellemzik az alpáriságukkal! ;-) Én úgy vagyok vele, hogy csak a normális, emberi stílusú válaszokkal foglalkozom. A többit le kell pontozni a f....szba!
2015. márc. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

01:39 (77%-os)


Áh, te vagy az a beképzelt nolai fiú, akit Capuából ismerek?!

Látom, a te válaszod kapta jellemzően a legjobb értékelést.

A nagy igazság az, kedves barátom, hogy normális kérdést tettem fel, normálisan megfogalmazva, és érthetően kifejtve. Ezt az ismerőseim is tanúsítják, mint írtam korábban. Mégis, a jelek szerint, legtöbben itt nem értik az elvont utalásokat. Ez nem az én hibám.

(...És nem a kérdés lényegére válaszolnak.)

Ilyenek az emberek. Örülök, hogy kilógok a sorból.



Amúgy ha valaki normális kérdést tesz fel, normálisan megfogalmazva és érthetően kifejtve, akkor érdekes a válaszok is hasonló stílusban szoktak érkezni. Én is szoktam néha kérdést feltenni. Persze mindig van egy két csakazértis-marha aki csak a trollkodás kedvéért írogat, de még eddig mindig kaptam normális válaszokat.

2015. márc. 13. 13:15
 10/15 A kérdező kommentje:

(Ezt a kimásolt részt véletlen a válaszomban hagytam:


"Amúgy ha valaki normális kérdést tesz fel, normálisan megfogalmazva és érthetően kifejtve, akkor érdekes a válaszok is hasonló stílusban szoktak érkezni. Én is szoktam néha kérdést feltenni. Persze mindig van egy két csakazértis-marha aki csak a trollkodás kedvéért írogat, de még eddig mindig kaptam normális válaszokat." )

2015. márc. 13. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!