Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önértékelési problémáim...

Önértékelési problémáim lennének? Hogyan tudnék túljutni rajtuk?

Figyelt kérdés

Felismerem a problémámat,és szeretnék változtatni rajta,mert megkeseríti az életem.Be kellett látnom.Soha nem tudok hinni magamban.Ha valaki okosnak hív,nem hiszem el,az iskolai jegyeim is sokat romlottak,mivel idegeskedeg dogák előtt hogy nem tudok semmit,buta vagyok,nem vagyok jó semmire.Az emberekkel nem merek beszélgetni,mert félek hogy csak azt látják rajtam ami rossz,és legtöbbször nem is beszélek senkivel.Nem tudok hinni magamban,soha nem úgy állok hozzá valamihez,hogy na ez sikerülni fog,ezért mindent feladok,utána pedig azon pörög az agyam,hogy miért nem csináltam meg.Azt sem tudom elhinni,ha valaki azt mondja,hogy jól nézek ki.Akárhányszor a tükörbe nézek,egy csúnya embert látok. Ilyen gondolkodáson lehet változtatni? Mert ha ez így folytatódik ,nem tudom mennyi idő és bekattanok.


16f



2016. ápr. 23. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Pszichológus segítségét kérd! Ő a szakember a témában :)


Amúgy kb annyi, hogy magaddal kell foglalkoznod, a saját érzéseiddel szükségleteiddel. Másoknak is megvannak a maguk ilyen dolgai, azok őbennük vannak. Így hát mindenkinek a saját önismeretével és érzelmi intelligenciájával kell foglalkoznia. kb.

2016. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kétszer voltam pszichológusnál,azt mondták semmi bajom és elküldtek haza.
2016. ápr. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!