Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önértékelési problémáim vannak?

Önértékelési problémáim vannak?

Figyelt kérdés
Mikor ovis voltam nagyon kövér voltam kb.@50 kg .Igaz most is annyi vok de mar ötpödikes vvok ugyhogy az most nem szamit. Mikor ovis voltam sokan csufoltak a koversegem miatt. Valami akkor történhetett velem mert amikor elsobe elkezdem úszni sokat fogytam es eleg szép lettem (legalabb is azt állítják) aztán olyan harmadikos lehettem amikor elkezdet velem barátkozni. Nagyon furcsaltam ezt es mikor az osszes lany a baratom akart lenni én megkérdeztem toluk h mer barátkoznak velem. Ők azt mondák h azert mert szep vok. Megsértődtem mert azt hitte m h ezt a fordított értelemben mondjak es ellezdtem bőgni. Azota csak fiú barátaim vannak mert a lányok furcsának tartanak 😞 Kerlek segitsetek nekem abban h ujra lehessenek barátnőim is
2014. dec. 8. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem sose volt lány barátnőm, rossz dolog, de ez van, még lehet ne ess kétségbe.
2014. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!