Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nincs önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nincs önbizalmam? Sokan mondják hogy önértékelési problémáim vannak.

Figyelt kérdés
Már kiskoromtól kezdve ilyen voltam,a suliban is! Sosem szeretek sok ember között lenni,zavarban vagyok. Nem szeretek egyedül nagy bevásárlóhelyekre menni mert úgy érzem mindenki engem néz. A párkapcsolataimban mindig féltényeny voltam és szerintem ez is innen ered. Mindenki azt mondja hogy önértékelési problémáim vannak! mit tegyek? A kinézetemmel nincs bajom. Viszont a személyiségemmel igen mert úgy érzem nem egy határozott ember vagyok.
2015. okt. 24. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ha volt már nőd akkor nem lehetsz olyan fos mint amilyennek gondolod magad, építs erre
2015. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"

"önértékelési problémáim vannak"

Na szerinted?

Analizáld magad és tudatosan tüntesd el eféle nevetséges érzéseket.

Írj ha kell segítség.

2015. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!