Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a filmeken a lányok egyre aggresszívebbnek és férfiasabbnak vannak kitalálva, a fiúk pedig egyre bénábbnak?

Figyelt kérdés

A filmen a lány megveri a férfit.


De a valóságban ha egy férfi megüt egy lányt, az rögtön tudja, hol a helye.



2016. ápr. 25. 14:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Attól sem lesz nő a Nő, hogy flegma képet vág és verekedni akar. Lehet, hogy van olyan állatfaj, ahol így van, de az embereknél nem. Te azt mondod, torz kép él a fejemben, mert mertem azt mondani egy NŐRŐL, hogy kedves, pirulós, szende. Te ezzel szemben már fegyverekről beszélsz a nőkkel kapcsolatban. Akkor kinek torz a lelki világa? Egyáltalán hogy jutottak eszedbe a fegyverek? Háborúzni akarsz?
2016. ápr. 25. 19:58
 22/28 A kérdező kommentje:
Croodék: Tök mindegy, mi az indok. A SW7-ben meg Jedi volt a csaj. Attól még annyit látsz, hogy erősebb a nő, mint a férfi. Ezzel szemben a néger férfi a filmben egy félénk, bénácska szerepet játszik.
2016. ápr. 25. 20:02
 23/28 anonim ***** válasza:
45%

Bárcsak találkoznék egy ilyen nővel élőben...

Szerintem túl van spilázva ez az önmegvalósítás, emancipáció dolog, emiatt van az, hogy mostanában a nők lettek a filmeken Van Dame-ok. A valóságot ez nem takarja.

2016. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

23: Én már találkoztam ilyennel, a 4-6 villamoson utaztam és egy nő ment el mögöttem, de nem fért el teljesen a táskámtól és behúzódtam, hogy elférjen. Utána bőven el is fért, de muszáj volt neki beszólnia aggresszíven, hogy talán le kéne venni a táskát, talán. Mondom, el lehetett férni, nem? Azt mondja erre, hogy ha nem fogom be, még meg is ver :D Na ennyit arról, hogy nincs hatással az életre a film. Akkor kikerekedett a szemem és mondtam neki kicsit erősebb hangon, hogy: "Micsinálsz? Nő vagy, nem?" Elhallgatott utána. És előtte már rászólt egy öregúr is, hogy hagyja már abba ezt.

Ezután a jelenet után körülnéztem és nem azt láttam, hogy utálnának a nők, inkább egyetértők voltak. Szóval a normális nők nem így viselkednek és nem is akarnak férfit játszani.

2016. ápr. 25. 20:23
 25/28 A kérdező kommentje:
Olyan eltorzult világot élünk, ahol a fiatal srácok szempillát rakatnak maguknak, a fiatal lányok meg talajrészegre isszák magukat és verekednek.
2016. ápr. 25. 20:29
 26/28 anonim ***** válasza:

Tényleg van ez a jelenség de ez téged mért zavar ennyire?

Nem mondhatjuk, hogy már az összes nő ilyen. Bár lehet hogy az alapjai már el vannak ültetve a fejében.

Neked csak egy normálisat kell találnod és utána nevethetsz a sok feszengő keménycsajon.

2016. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nincsen ezzel semmi probléma.
2016. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

"Tényleg van ez a jelenség de ez téged mért zavar ennyire?"

Mert érdekel a világ, amiben élek.


"Nem mondhatjuk, hogy már az összes nő ilyen. Bár lehet hogy az alapjai már el vannak ültetve a fejében."


Szerencsére nem mind ilyen.


"Neked csak egy normálisat kell találnod és utána nevethetsz a sok feszengő keménycsajon."


Már 5 éve megtaláltam. Sajnos nem tudok ezen nevetni, mert ahogy mondtad, el van vetve a mag, és még nem is láttuk igazán a virágát.


"Nincsen ezzel semmi probléma"


Szerinted.

2016. ápr. 26. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!