Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti alapvetően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti alapvetően femininnek vagy férfiasabbnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Passzív, aktív srácok milyenek vagytok? és a párotokban milyen személyiség tetszene?
2016. márc. 28. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semlegesnek tartom magam. Vékony vagyok eléggé, de csak aktív. És csak a vékonyak jönnek be. Ja és csak 25 év alatt.:) Elég ha vékony és nálam nyert ügye van. Meg szeressen orálozni.
2016. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem, és mégis mindkettőnek :)
2016. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj választani femininnek, de én is inkább semlegesnek mondanám magam. Pasinak viszont csak egy igazi férfit tudnék elképzelni.
2016. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy "alfahím" se kinézetre, se viselkedésre, de nem tartom magam lányosnak sem egyáltalán. Kb. ugyanilyen típusú partnernek örülnék :)

26/f/a

2016. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 galileo28 ***** válasza:
100%
én elég férfias vagyok :D 28f/u
2016. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

En vekonyabb vagyok de ettol eltekintvel ferfiasnak tartom magam

19/f

2016. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé érdekes vagyok! Aktívnak tartom magam, bár még szűz vagyok. A testi felépítésem férfias, de vékony vagyok. Határozott, férfias tudok lenni, de közben meg félénk is vagyok, érdekel a kinézetem, megvan a saját stílusom, de mégsem gondolnám, hogy túl extrém. Hordok ékszert, de szerintem ez nem tesz nőiessé. Viszont, ha nincs kávé és csoki a közelben, akkor rosszabb vagyok, mint egy lány.:D Emellett nagyon érzelmes, romantikus vagyok, szex érzelmek nélkül ki van nálam zárva pedig elég magas a tesztoszteron szintem, hogy szépen fejezzem ki magam.;)

Összességében szerintem férfias személyiségem van, de ha lehetőségem van rá kiélem a femininebb énemet, ami szerintem az egészséges dolog. Szóval "modernnek" és nemileg kissé "folyékonynak", de kifejezetten férfiasnak tarom magam.

A páromat szeretném, ha férfias lenne kívül(fit vagy vékony), belül(érzelmileg érett), de nincs azzal semmi baj, ha kíváncsi az ember és érdeklődik olyan dolgok iránt, amik a társadalom által úgy vannak beskatulyázva, hogy női.

19/f

2016. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

femininebb vagyok



22, passzív

2016. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is semlegesnek érzem magam. Nem vagyok annyira férfias, de nőies sem. Kicsit úgy érzem, mintha egy külön kategóriába tartoznék. Párnak is hasonlót keresek.

20/F p

2016. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre inkább maszkulin típusú, lelkületre viszont feminim. Ami zavar is, mert szeretek feminim lenni(pesrze nem az az affektálva beszélős, rózsaszínviselő sztereotípia), plusz az emberek nem a romantikust látják bennem elsőre.
2016. márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!