Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon paranoiásnak számítok?

Nagyon paranoiásnak számítok?

Figyelt kérdés
A laptopomon mindig leragasztom a webkamerát, fürdéskor mindig figyelgetem az ablakot, nehogy leskelődjenek utána, plusz ha akkor is kicsit zavarban vagyok ha épp a wc-n nyomkodom a telefonomat. Öhhm :D na értitek.

2016. ápr. 25. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem vagy az. 

Csak mert én is ilyen vagyok. XD

2016. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Elnézést, a 'fürdéskor'-on a kádba szállás előtti, wc-n töltött rituálémat értettem :D Az nálam a "fürdéskor".


Azért a kádban már nem nyomkodom a telefonomat :) Bocsánat ha valakit összezavartam

2016. ápr. 28. 22:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Fürdőszobában szerencsére mintás az ablak, nem lehet átlátni.

A társasházban a szomszédok szeretnek hallgatózni, volt h felbontva találtam a levelemet ezért postafiókot nyitottam, feltúrják a szemetem, egyszer meg hallottam ahogy a ráérős nyugdíjas faszi mondta h felvett kamerával mikor este kapatosan hazamentem a buliból. o.O

Laptopkamera letakarás alap, vannak perverz hekkerek, meg volt szüleimnek konfliktusa kisvárosi polgármesterrel meg befolyásos üzletemberekkel, városi újságban is ment a lejáratásunk(meg persze mások lejáratása is).

2016. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy a volt polgármester országgyűlési képviselő volt, mindig az aktuális erős pártban, először az mdf-ben aztán a fideszben, ha jól tudom már nagyjából sikerült félreállítaniuk.

Az egyik üzletember meg nyomta a fiait a közéletbe, egyik fia sokáig a magánnyomozói kamarában dolgozott, jelenleg kormányszóvivő vagy vmi hasonló.

2016. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!