Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Feltörték a gmail fiokomat es...

Nagy brúnó kérdése:

Feltörték a gmail fiokomat es ezert egy nagyon hosszu kodot adtam meg es pc váltás tortent es nem tudok belépni es nagyon fontos adatok vannak rajta Probaltam Vissza állítani mindent megadtam mikor csinaltam a fiókot stb. De semmi Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarán elfelejtetted a jelszavadat?
2015. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen.

Tudnál valamit mondani hogy mit tegyek?

2015. júl. 19. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megadtál másodlagos e-mail címet, vagy biztonsági telefonszámot akkor könnyen megy...

Ha nem, akkor a bejelentkezésnél lehet olyan opciót választani, hogy "A google segítségére van szükségem", ekkor meg kell adni egy e-mail címet, valami azonosítóadatokat fognak kérdezni hogy eldöntsék: tényleg Tiéd-e a fiók (soha nem csináltam ilyet, csak súgóban olvastam), jópár napba bele telhet míg válaszolnak.

A menetéről az egésznek semmit nem tudok, mármint hogy miként azonosítanak be hogy a fiók a tulajdonod.

2015. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!