Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom elviselni, ha nem...

Nem bírom elviselni, ha nem reagálnak rám? Mi ez?

Figyelt kérdés
Kétszemélyes közösségben még ha el-el beszélgetek, ha több ember jelen van, és mondok valamit, hihetetlenül zavar, ha nem érkezik rá reakció. Ilyenkor magamat okolom, hogy "ugyanmár, kit érdekel", csak ott a bökkenő, hogy két személ között érkezik rá válasz, a másik meg hogy más személy is hasonlót mond, de arra egyből érkezik reakció, engem meg mintha meg sem látnának olyankor. Itt most chatszobáról van szó főként. És rohadt rosszul esik, illetve magamat okolom emiatt, de szerintem idegrohamot is tudok attól kapni, ha nem foglalkoznak azzal amit mondok, mivel énis mindenre mondok valamit részletesen... nem tudom, nem tudok rákeresni erre a tulajdonságra interneten. Talán az idióta jelzőt megkaphatom, de továbbra sem tudom elviselni ezt. Ez egy rendellenesség. Akkor inkább nem mondok semmit

2016. ápr. 26. 20:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hozzátenném, hogy ilyenkor azt érzem, hogy rohadtul nem vagyok fontos, csak vagyok mert nincs más, aztán ha jön más akkor már mehetek is anyámba
2016. ápr. 26. 20:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, csak "élőben". Engem is bosszant. Mar sokszor az a szokatlan ha valakire hatással vagyok.
2016. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Végül is, csinálhatjuk mi is ezt... bár nehéz
2016. ápr. 26. 20:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretethiány vagy feltűnési viszketegség. A családod sem foglalkozik veled? Sokan azért ilyenek, mert otthon is le vannak tojva, emiatt már közösségekben szeretnék kivívni maguknak a figyelmet.
2016. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
feltűnési viszketegségem nincs, mindig szeretem volna a háttérben maradni, illetve szűkítem a baráti köröm ahogy lehet, de épp ezért esik rosszul egy-egy ilyen... bár annyira semminek hangzik.
2016. ápr. 26. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Az unalom, az értelmes tevékenység hiánya és a feltűnési viszketegség kombinációja.
2016. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt úgy mondod, mintha bármit tudnál arról, mit csinálok. Rengeteg dolog van, ami leköt és egyáltalán nem értelmetlen, néha még bele se fér a napomba, hogy befejezzem, de ezt nem fogom itt kifejteni. Annyi, hogy akármit csináljon és akármennyit az ember, akkor is néha töltene egy pár időt a barátaival esetleg és elvárná, hogy ne így zajlódjonak a dolgok.
2016. ápr. 26. 20:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem itthon néznek hülyének, és szarnak le. Családból jön szerintem is. Aztán ha véletlenül nem figyel rám oda más, akkor érzékenyebben érint, még más lehet észre sem venné. Meg direkt már ezen túráztatom magam előre és így jobban kijön az egész.
2016. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor most kapaszkodj

...

2016. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
xDDDDDDDD
2016. ápr. 27. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!